Študentský set ROTH 19033 SET

Set tašky s peračníkom pre študenta

Trvalo vyradené z predaja

Set ROTH 19033 SET obsahuje tieto produkty:

Vlastnosti
Hmotnosť 1.28 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571012350
Strih batohu Všetky produkty ROTH
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba čierna, modrá, oranžová
Pohlavie chlapčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Študentský set ROTH 19033 SET

Dvojkomorový študentský batoh

 

  • pre 2. stupeň ZŠ, SŠ, ale pokojne aj VŠ
  • pevná polstrovaná chrbát s výstuhou
  • nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný pracka

 

Dvojkomorový študentský batoh sadne nielen všetkým školou povinným na druhom stupni ZŠ, ale obľúbia si ho aj študenti a študentky na školách stredných a vysokých. Z našej skúsenosti vieme, že bude dobre sedieť všetkým, ktorí majú 150 cm a viac.

 

Strih batohu ROTH má dve komory a dve menšie, ale objemné vrecká na čele batohu. Chrbát batohu sú mäkko polstrovaná, aby dochádzalo k správnej cirkulácii vzduchu medzi chrbtom a batohom. Sú anatomicky tvarovaná vďaka hliníkovému rámu. Polstrovanou chrbtovú časť dopĺňajú tiež polstrované, ergonomicky tvarované ramenné popruhy s nastaviteľnou hrudnou prackou.

 

Zadná komora batohu je širší ako predné, vnútri nájdete polstrovanou kapsu na notebook do maximálnej veľkosti 15,4 ", ktorú ale môžete použiť aj ako vrecko na zošity alebo učebnice. Na nej je našitá ešte jedno malé polstrované vrecko, do ktorej môžete uložiť čokoľvek, čo potrebujete mať bezpečne uložené - napríklad mobil alebo tabliet.

 

Predná komora je užšia, vnútri nájdete malú sieťovú kapsu na zips. Fľaša na pitie dajte na bok batohu do sieťovej kapsičky. Zmestí sa do nej pokojne aj veľká PET fľaša, ktorú môžete k batohu pritiahnuť kompresným popruhom s prackou. Na druhom boku batohu potom nájdete menšie praktické vrecko na zips, vhodnú na všetky možné drobnosti. Na prednej časti batohu sú dve menšie vrecká. Môžete ich využiť napríklad na desiatu alebo pre uloženie peračníka ETUE 19033.

 

Ani na študentskom batohu typu ROTH nešetríme reflexnými prvkami. Do dizajnu batohu sme ich zakomponovali tak, aby neboli príliš nápadné, ale na druhú stranu, aby boli plne funkčné. Nájdete ich na čele, boku i ramenných popruhoch batohu.

 

Niečo navyše:

 

  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • impregnácia proti dažďu
  • dno batohu je z pevného materiálu TOPDURA

 

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať