Set pre školáka LYNN 20019 B SET LARGE

Cenovo zvýhodnený set pre školáka

Trvalo vyradené z predaja

Set LYNN 20019 B SET LARGE obsahuje tieto produkty:

Vlastnosti
Hmotnosť 1.10 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571012992
Strih batohu Všetky produkty LYNN
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba modrá
Motív technický, abstraktný
Pohlavie chlapčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Set pre školáka LYNN 20019 B SET LARGE

Strih školskej tašky LYNN je naozaj objemný, preto malým dobyvateľom vzdialených planét bude slúžiť pokojne aj na začiatku druhého stupňa ZŠ. Odporúčame ho, vzhľadom na objem, od druhej triedy ZŠ vyššie.

  • pre chlapcov i dievčatá v 2. - 5. triede
  • veľký objem, 2 komory a 2 hlboké vrecká
  • pevný chrbát s hliníkovou výstuhou

Modro tyrkysový model obľúbeného strihu LYNN s vesmírnym motívom je určený všetkým vyšším žiakom na prvom stupni ZŠ, alebo aj na prechod do tried druhého stupňa. Je veľmi objemný, preto je určený hlavne pre tých, ktorí musia denne do školy nosiť veľký náklad učiva. Dve komory a dve hlboké vrecká unesú úplne všetko.

Chrbát tašky je anatomicky tvarovaný, spevnený hliníkovou výstuhou a polstrovaný tak, aby dochádzalo k lepšej cirkulácii vzduchu medzi chrbtom školáka a chrbtovou časťou tašky. Pohodlné nosenie aj ťažkého nákladu zaistia pohodlne polstrované, ergonomicky tvarované ramenné popruhy. Tie utiahnete ako v spodnej časti na dĺžku, tak aj v hornej časti k chrbtu dieťaťa. Zapnutím hrudného popruhu, ktorý je taktiež výškovo nastaviteľný, potom zaistíte, aby sa taška nešmýkal z pliec. Do koncov ramenných popruhov sme všili magnetku, ktorou ich môžete pripnúť k polstrovanej časti popruhov tak, aby nevialy okolo tela školáka.

Zadná komora tašky LYNN je užšia a odporúčame do nej umiestniť školské dosky, veľké ťažké učebnice, alebo napríklad atlasy.

Predná komora je priestrannejšia, širšia a je v nej našité malé sieťové vrecko na zips. Komora medzi prednou komorou a predným vreckom je dostatočne hlboká a objemná. Jeho vstup je ale užší. Je ideálny pre prenášanie napríklad peračníka PENN 20019 v rovnakom dizajne, alebo boxu na desiatu. V tomto vrecku nájdete aj odnímateľnú karabínku na kľúče a menovku.

Predné vrecko je potom určené pre všetko, čo je potrebné mať rýchlo po ruke.

K taške strihu LYNN si môžete vybrať medzi dvoma druhmi peračníkov - klasickým jednokomorovým s klopnou pre menších školákov PENN 20019, alebo oválnu etui ETUE 20019, kde je vo vnútri jedna malá klopňa a pod ňou sú písacie potreby ložené na voľno. Ten odporúčame skôr do vyšších tried ZŠ.

Bonusy:

  • množstvo reflexných prvkov
  • pevné odolné dno z TOPDURY chránenej nožičkami
  • záter proti dažďu
  • pútko na nosenie v ruke a pútko na lavicu
  • taška prešla atestáciou v ITC Zlín na jednotku

Náš tip: Taška strihu LYNN je najobjemnějšia z našej ponuky pre prvý stupeň ZŠ. Z našej skúsenosti vieme, že ho deti nosia pokojne aj do šiestej siedmej triedy. Pre školákov nad 150 cm už ale odporúčame kúpiť študentský batoh.

Video recenzia

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať