Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Set pre školáčku KIMI 22011 SET MEDIUM

Cenovo zvýhodnený školský set pre školáčku v 2.-5. triede.

55.30 €

Set KIMI 22011 SET MEDIUM obsahuje tieto produkty:

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 1.02 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571022533
Strih batohu Všetky produkty KIMI
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba ružová
Motív kvetinový
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Set pre školáčku KIMI 22011 SET MEDIUM
Hlavná charakteristika:
  • pevný chrbát
  • ľahká hliníková výstuž
  • dve priestranné komory
  • praktické malé vrecko

Napriek subtílnemu dizajnu je taška KIMI s výškou 43 cm pomerne objemný, takže sa do jej dvoch objemných priehradiek zmestí naozaj veľký náklad učiva. Odporúčame ju však dievčatám od druhej triedy alebo od výšky 125 cm.

Chrbát tašky KIMI je anatomicky tvarovaný, mäkko polstrovaný a vystužený hliníkovým rámom. Váži len 0,06 kg, takže ho určite nevytahujte, zadná časť batohu by stratila svoju pevnosť. Ramenné popruhy sú polstrované a ergonomicky tvarované. Dajú sa výškovo utiahnuť v spodnej časti a k telu v ich hornej časti. Výškovo nastaviteľná hrudná pracka pomôže pri prenášaní naozaj ťažkých nákladov. Spodnú časť popruhov možno vďaka magnetu pripevniť k polstrovanej časti popruhu.

Zadná priehradka tašky KIMI je užšia, odporúčame do nej vložiť najťažšie učebnice. Predná priehradka je širšia, s praktickým sieťovaným vreckom na zips a menovkou. K taške môžete prikúpiť puzdro na ceruzky v rovnakom dizajne PENN 22011, ktoré sa tiež zmestí do menšieho vrecka na prednej strane tašky. Môžete ho použiť aj ako kapsu na občerstvenie. V prednom vrecku nájdete aj odnímateľný klip na kľúče.

Fľašu na pitie odporúčame umiestniť do sieťovaného vrecka na boku tašky. Samozrejme, taška KIMI je vybavená množstvom reflexných prvkov na všetkých stranách, takže vaša školáčka bude viditeľná aj za zlých poveternostných podmienok alebo v zime v tme. Môžete si to overiť na detailných fotografiách, kde sme batoh odfotili v tme.

Dalšie vychytávky:
  • pevné, nepriepustné dno z tkaniny TOPDURA
  • nožičky na ochranu dna batohu
  • zátka proti dažďu
  • popruh na nosenie na lavičke a v ruke
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín na úrovni A
Náš tip:

Tašky Topgal nestoja samostatne, nemajú pevnú základňu, sú to batohy. Preto odporúčame zavesiť tašku za pútko na chrbte alebo ho oprieť o lavicu.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať