Sada pre školáka KIMI 18011 B SET MEDIUM

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Set KIMI 18011 B SET MEDIUM obsahuje tieto produkty:

Strih batohu KIMIVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 0.96 kg
Rozmery (vxhxš) 41 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571010509

Popis tašky v sete: Sada pre školáka KIMI 18011 B SET MEDIUM

Dvojkomorová taška pre chlapcov v 2. - 5. triede

  • pevná chrbát s ľahkou hliníkovou výstužou
  • hravá potlač v obľúbených farbách
  • inovovaný objemnejší strih

Dvojkomorový model batohu KIMI sme pre tento rok vylepšili, zväčšili sme jeho komory, aby sa do neho zmestilo čo najviac potrebnosti vášho malého školáka. Bude tak pohodlne vyhovovať všetkým chalanom na prvom stupni ZŠ. Navyše chlapci určite ocenia aj hravú, ale pritom neutrálnu potlač v zelených a modrých odtieňoch.

Taška má pevný chrbát vystužený hliníkovým rámom, ktorý váži iba 40 gramov. Drží chrbát tašky v správnom anatomickom tvare. Chrbtová časť tašky vďaka anatomickému polstrovaniu, zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu.

Ramenné popruhy sú ergonomicky tvarované, dajú sa utiahnuť v spodnej aj hornej časti a zaistiť hrudnou prackou. Spodná časť popruhov sa dá vďaka magnetu prichytiť k ich polstrovanej časti.

Obidve komory tašky sme o centimeter zväčšili. Pojmú tak všetok náklad, ktorý musia chlapci denne nosiť do školy. Len malá rada od nás, do zadnej komory umiestnite tie najťažšie učebnice. Predná komora je ešte o niečo širšia ako zadná a pojme všetko ďalšie potrebné učivo, ale napríklad aj peračník PENN 18011 v rovnakom dizajne. Ten sa zmestí aj do predného malého vrecká, ale pokojne ju môžete použiť aj ako kapsičku na desiatu. Okrem nej sa tam zmestia aj kľúče, ktoré môžete zavesiť na karabínku. Fľaštičku s pitím potom umiestnite do bočné vrecká tašky.

Batoh KIMI je samozrejme vybavený radom reflexných prvkov na všetkých jeho stranách. Túto skutočnosť si môžete skontrolovať v detailných fotkách, kde ho máme vyfotený v tme.

Bonusy:

  • pevné nepriepustné dno tašky z látky TOPDURA
  • nožičky chrániace dno batohu
  • záter proti dažďu
  • pútko na lavicu a na prenášanie v ruke
  • taška prešla testovaním v ITC Zlín na jednotku

Náš tip: Nedávajte deťom do školy fľaštičku plnú pitia, šetrite im chrbát. Ako? Jednoducho. Dajte im iba fľaštičku, do ktorej dáte šťavu a nechajte ich aby si vodu dopustili až v škole.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať