Set pre školáka LYNN 19018 B SET ETUE

Cenovo zvýhodnený set pre školáka.

Trvalo vyradené z predaja

Set LYNN 19018 B SET ETUE obsahuje tieto produkty:

Vlastnosti
Hmotnosť 1.06 kg
Rozmery (v x h x š) 41 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571011902
Strih batohu Všetky produkty LYNN
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba modrá
Pohlavie chlapčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: Set pre školáka LYNN 19018 B SET ETUE

 

  • pre chlapcov v 2.-5. triede
  • veľký objem, 2 komory a 2 hlboké vrecká
  • pevný chrbát s hliníkovou výstuhou

 

Modro sivý model obľúbeného strihu LYNN s motívom a lá matrix je určený všetkým chalanom na prvom stupni, alebo aj na prechod do tried druhého stupňa, ktorí musia denne do školy nosiť veľký náklad učiva. Dve komory a dve hlboké vrecká unesú úplne všetko.

 

Chrbát batohu je anatomicky tvarovaný vďaka hliníkovej výstuhe a polstrovaný tak, aby dochádzalo k lepšej cirkulácii vzduchu medzi chrbtom dieťaťa a chrbtovou časťou batohu.

 

Pohodlné nosenie aj ťažkého nákladu zaistia polstrované a ergonomicky tvarované ramenné popruhy. Tie utiahnete ako v spodnej časti na dĺžku, tak aj v hornej časti k chrbtu dieťaťa. Zapnutím hrudného popruhu, ktorý je taktiež výškovo nastaviteľný, potom zaistíte, aby sa batoh nešmýkal z ramien. Do konca ramenných popruhov sme všili magnetku, ktorou ich môžete prichytiť k polstrovanej časti popruhov tak, aby nevialy okolo tela školáka.

 

Zadná komora je užšia a odporúčame do nej umiestniť školskej dosky, veľké ťažké učebnice, alebo atlasy. Predná komora je priestrannejšia a je v nej našité malé sieťové vrecko na zips. Vrecko medzi prednou komorou a predným vreckom je dostatočne hlboké a objemné. Jeho vstup je ale užší. Je ideálny pre prenášanie napríklad peračníka PENN 19018 v rovnakom dizajne, alebo krabičky s desiatou. Naviac je v tejto komore aj karabínka na kľúče a menovka. Predné vrecko je potom určené na všetko, čo je potrebné mať rýchlo po ruke.

 

K batohu strihu LYNN si môžete vybrať medzi dvoma druhmi peračníkov - klasickým jednokomorovým s klopňou pre menších školákov, alebo oválnu ETUE 19018, kde je jedna malá klopňa a pod ňou sú voľne uložené písacie potreby. Ten odporúčame skôr do vyšších tried.

 

bonusy:

 

  • striedmy design, mnoťstvo reflexných prvkov
  • pevné odolné dno z TOPDURY chránenej nožičkami
  • impregnácia proti dažďu
  • pútko na nosenie v ruke a pútko na lavicu
  • batoh prešiel atestáciou v ITC Zlín na jednotku

 

Náš tip: Batoh strihu LYNN je najobjemnejší z našej ponuky pre prvý stupeň ZŠ. Z našej skúsenosti vieme, že ho deti nosia pokojne aj do šiestej až siedmej triedy. Pre školákov nad 150 cm už ale odporúčame kúpiť študentský batoh.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať