Set pre školáka ALLY 19040 G SET ETUE

Cenovo zvýhodnený set pre školáka.

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Set ALLY 19040 G SET ETUE obsahuje tieto produkty:

Strih batohu ALLYVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.08 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 23 x 31 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571012633

Popis tašky v sete: Set pre školáka ALLY 19040 G SET ETUE

Dvojkomorový parťák pre mladú slečnu

  • testované v ITC Zlín
  • vhodný pre školáčky od 2. triedy vyššie
  • zväčšený objem - slúži pokojne aj na začiatku 2. stupňa
  • pevný, anatomicky tvarovaný chrbát
  • ramenné popruhy doplnené o hrudný pás

Obľúbený dvojkomorový strih batohu, sme tento rok málinko nafúkli. Preto vám vydrží dlhšie - slúžiť bude všetkým slečnám pokojne až na začiatok druhého stupňa základnej školy! Inovovaný obľúbený strih s kapsičkami na čele batohu je o niečo vyšší, objemnejší a má zväčšené predné vrecká. Navyše v obľúbených tónoch vínovej a modrej s kvetmi!

Chrbát batohu tvorí pevný, polstrovaný, anatomicky tvarovaný chrbtový systém s ľahkou hliníkovou výstužou. Ergonomicky tvarované ramenné popruhy možno utiahnuť v ich spodnej časti na dĺžku a v ich hornej časti k telu školáčky. Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľný hrudný pás. Aby dlhé konce popruhov neviali okolo tela, sú na koncoch opatrené magnetkami, ktorými sa dajú pripnúť k telu popruhov (viď. detailné fotky).

Zadná komora batohu je užšia ako predné, ale dostatočne široká, aby pojala aj širšie dosky na zošity alebo ťažké učebnice. Predná komora je objemnejšie a nájdete v nej aj praktickú sieťovú kapsičku na zips a menovku.

Na prednej strane batohu sú dve menšie vrecká. Do spodného sa zmestí aj oválny peračník ETUE 19040 alebo drobné veci, ktoré je potrebné mať poruke. Horné väčšie vrecko môžete používať na desiatu (zmestí sa do nej naša krabička ZOLA 18053) alebo napríklad na peračník PENN 19040 v rovnakom dizajne. Naviac je vo vnútri vrecka ešte karabínka na kľúče, vďaka ktorej budú stále pri ruke.

Kapsička na fľašu na pitie je na boku batohu. Ani na batohu ALLY sme nešetrili radom reflexných prvkov. Sú na ramenných popruhoch, orámovaní kapsičiek na čele batohu aj na jeho bokoch.

K batohu je možné kúpiť peračník PENN 19040 v rovnakom dizajne.

Bonusy:

  • pevné dno je z materiálu TOPDURA
  • impregnácia proti dažďu
  • nožičky na dne batohu
  • pútko na prenášanie batohu v ruke a na zavesenie na lavicu

Tip pre vás: V rovnakom dizajne ako je batoh ponúkame dve verzie peračníku. Buď klasický jednokomorový s chlopňou, ktorý je určený pre mladších žiakov, alebo oválny ETUE, do ktorého sa umiestňujú pastelky "na voľno". Ten odporúčame skôr pre starších školákov.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať