Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

set pre školáka BEBE 22012 SET LARGE

Cenovo zvýhodnený set pre školáka v 1.-2. triede.

77.20 €

Set BEBE 22012 SET LARGE obsahuje tieto produkty:

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 1.08 kg
Rozmery (v x h x š) 37 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 20 l
EAN 8592571022458
Strih batohu Všetky produkty BEBE
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda
Farba modrá
Motív zvieratká, dinosaury
Pohlavie chlapčenské
Kolekcia 2022
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Popis tašky v sete: set pre školáka BEBE 22012 SET LARGE
Hlavná charakteristika:
  • pre najmenších školákov od výšky približne 110 cm
  • pevný tvar - jedna komora
  • robustný chrbtový systém s hliníkovým rámom
  • množstvo reflexných prvkov

Jednokomorová aktovka s blikačkou, obrázkami zvieratiek origami a plastovým príveskom krokodíla je skvelou voľbou pre prvý stupeň základnej školy. Aktovka má pevnú základňu a vnútorný priestor rozdelený priehradkami, aby prváčik pri otváraní všetko prehľadne videl. Aktovka BEBE je vhodná pre školákov na 1. a 2. stupni ZŠ a hlavne je priamo určená pre najmenších - dobre padne deťom s výškou približne 110 cm.

Dokonca aj na drobných chrbtoch malých detí ho môžete správne nastaviť vďaka výškovo nastaviteľným, polstrovaným a anatomicky tvarovaným ramenným popruhom. Výškovo nastaviteľný hrudný popruh zaručuje, že aktovka nebude skĺzavať ani z drobných ramien. Nebojte sa, napriek menšiemu objemu aktovky sa do nej zmestia zložky formátu A4 a všetko, čo potrebujete aspoň na prvé dva ročníky základnej školy.

Jedna hlavná priehradka aktovky uľahčí dieťaťu organizáciu a rozdelenie nástrojov. Vnútorný priestor aktovky je rozdelený na tri časti nepriepustnými pogumovanými prepážkami. V hlavnom priestore nájdete malé vrecko na zips a organizér, napríklad na čipové karty a ceruzky. Uistite sa, že dosky sú umiestnené čo najbližšie k chrbtu, ale zvážte, či ich vôbec potrebujete - často zbytočne zaťažujú aktovku. Vrecko na fľašu sa nachádza na boku aktovky.

Na prednej strane aktovky sú dve malé praktické vrecká. V hornom vrecku sa nachádza menovka a sieťované vrecko na zips. Do horného vrecka sa zmestí napríklad box na občerstvenie. Na prednej strane vrecka sa nachádza blikač, ktorý môže svietiť alebo blikať v 2 rôznych režimoch, čo oceníte najmä v zime. Spodné vrecko je menšie.

Chrbtový systém batohu BEBE je anatomicky tvarovaný a polstrovaný. Je vystužený ľahkým hliníkovým rámom. Samozrejme, na prednej strane, bokoch a ramenných popruhoch batohu sa nachádza množstvo reflexných prvkov. Rovnaký dizajn aktovky vyhral test MfDNES 2017! Takže hurá do školy!

Ďalšie vychytávky:
  • pútko na nosenie aktovky v ruke a popruh na zavesenie na lavicu
  • zábrana proti dažďu - látka je nepremokavá
  • odolné dno aktovky z pevného materiálu TOPDURA
  • plastové nožičky
  • kufrík bol úspešne testovaný v ITC Zlín
Náš tip:

Konce popruhov aktovky sú vybavené magnetmi. Tie sa používajú na pripevnenie k polstrovanej časti ramenného popruhu. Tým sa zabráni tomu, aby voľné konce popruhov poletovali okolo tela dieťaťa.

Video recenzia

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať