Výhody nákupu

NÁKUP PRIAMO OD VÝROBCU

NÁKUP PRIAMO OD VÝROBCU

my sme ten Topgal

Sme výrobcom aj predajcom ponúkaných produktov, v tom sa líšime od všetkých ostatných e-shopov predávajúcich naše produkty. V oblasti školských a študentských tašiek a batohov sa považujeme za veľmi erudovaných odborníkov a profesionálov. Potrebujete poradiť s výberom vhodnej tašky alebo opraviť poškodenú tašku? Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť a my Vám ochotne a radi poradíme.

DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

u objednávok s cenou vyššou ako 49,90€

Dopravné sa platí iba pri nákupe do 49,90 EUR. Zásielka v tomto prípade vyjde na 3,90 EUR. Pri nákupe školskej tašky alebo študentského batohu Topgal tak dopravné neplatíte, pretože cena týchto batohov je vo väčšine prípadov vyššia ako 49,90 EUR.

VŠETKO MÁME SKLADOM

Najširšia ponuka, všetko máme skladom

blesková expedícia objednávok

Všetok ponúkaný tovar máme skladom. Preto môžeme garantovať okamžitú expedíciu objednaného tovaru a to hneď, alebo nasledujúci pracovný deň po vytvorení objednávky (v prípade platby v hotovosti pri prevzatí tovaru – dobierky). Priemerná doba dodania je podľa hodnotení zákazníkov 1,8 dňa.

Zapůjčení náhradního batohu

NÁHRADNÁ TAŠKA

pokiaľ budete zakúpenú tašku reklamovať

Reklamovaných výrobkov máme pod 1% z celého objemu produkcie. Pokiaľ by ste ale náhodou potrebovali tašku zakúpenú v našom e-shope reklamovať alebo opraviť, v prípade potreby ponúkame zadarmo zapožičanie náhradnej tašky a taktiež vyzdvihnutie reklamovanej tašky.

Overené zákazníkmi

VYSOKÁ SPOKOJNOSŤ

zákazníkov nášho e-shopu

Náš e-shop získal vďaka spokojnosti zákazníkov prestížny Zlatý certifikát Overené zákazníkmi. Naši zákazníci oceňujú predovšetkým spoľahlivosť, krátke dodacie lehoty, ochotu poradiť aj pružné riadenie v prípade akéhokoľvek problému. Recenzie našich zákazníkov si môžete prečítať priamo na Heureka.sk