Doprava a platba

Doručenie tovaru na území SR

Objednaný tovar z e-shopu topgal.sk vám doručíme kamkoľvek na celom území Slovenskej Republiky. Tovar objednaný na e-shope Vám doručí spoločnosti GLS do 2 pracovných dní. Balíkovú služby Slovenskej pošty na zasielanie zásielok nevyužívame.

V súčastnosti za doručenie balíka účtujeme poplatok len do hodnoty nákupu 20 EUR, čo pre Vás znamená, že pri nákupe školskej tašky, alebo študentského batohu za doručenie vôbec neplatíte:

Cena objednaného tovaru Cena za dopravu
do 20 EUR 3,50 EUR
nad 20 EUR

zdarma

Balík je možné prevziať aj osobne v našej firemnej centrále v Rožňave. V objednávke je potrebné označiť spôsob doručenia Osobný odber, a dohodnúť približný čas prevzatia. Pri osobnom prevzatí samozrejme neúčtujeme žiadny poplatok za dopravu.

Doručenie tovaru do zahraničia

Do zahraničia tovar nezasielame, zákazníkov z okolitých štátov s ochotou obslúžia zahraničné pobočky v Českej, Maďarskej a Poľskej republike. Samozrejme nič nie je nemožné, sme schopný vybaviť aj špeciálne požiadavky, nakoľko však do zahraničia nezasielame tovar pravidelne, poplatok za dopravu môže byť mnohonásobne vyšší, čo sme nutný vyúčtovať zákazníkovi. Predpokladaná výška dopravy do Českej republiky je 25 EUR v prípade platby prevodom na náš účet.

Platba za objednaný tovar

Za objednaný tovar môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi. Daňový doklad, prípadne záručný list (ak bol vydaný), nájdete pribalený k Vašej objednávke. Prosíme starostlivo ho uschovajte minimálne 2 roky, slúži ako doklad o zakúpení tovaru v prípade reklamácie.

 • HOTOVOSŤ - DOBIERKA GLS - platba v hotovosti kuriérovi pri preberaní zásielky. Po zaplatení obdržíte príjmový doklad.
 • PLATBA PLATOBNOU KARTOU - za tovar môžete zaplatiť bezpečnou a pohodlnou formou, jednou z niekoľkých druhov platobných kariet MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro.
  MasterCard Maestro VISA VISA Electron
  Platba prebieha na zabezpečenej stránke platobnej brány GP webpay.

  Všetky údaje sú odovzdávané na zabezpečenom protokole. Prístup k údajom karty má len banka a vydavateľ karty, e-shop je informovaný iba o úspechu alebo neúspechu tranzakcie. Overenie platnosti karty zabezpečujú najmodernejšie štandardy kartových spoločností MasterCard (3-D Secure Code) a VISA (Verified by VISA). 
  MasterCard SecureCodeVISA
 • ONLINE PLATBA cez INTERNETBANKING prostredníctvom platobnej brány TrustPay - za tovar môžete zaplatiť prevodným príkazom na zabezpečenej stránke Vašej banky s predvyplnenými údajmi o platbe (suma, variabilný symbol). S Vašimi údajmi neprichádzame do kontaktu, sme informovaný iba o úspechu alebo neúspechu tranzakcie. Výhodou tejto platobnej metódy v porovnaní s klasickým prevodným príkazom je, že Vašu úhradu zaevidujeme okamžite, preto objednaný tovar môžeme expedovať štandardne, bez zdržania. 
  Platobná brána TrustPay sprostredkuje nasledujúce služby:
  TatraPay (Tatra Banka), Sporopay (Slovenská sporiteiňa), ePlatby VÚB (VÚB Banka), ČSOB Platobné tlačidlo (ČSOB), UniPlatba (UniCredit Bank), VeBpay (Volksbank), OTPpay (OTP Banka), Platba Online (Poštová Banka)
 • Trustpay logo

 • PREVOD - platba prevodom na náš účet ČSOB. Upozorňujeme zákazníkov, že v prípade platby prevodom vždy počkáme na pripísanie úhrady na náš účet, čo pri prevode z inej banky môže trvať aj tri pracovné dni.

Ak potrebujete viac informácii, prečítajte si prosím naše obchodné podmienky.

Produktové Menu

Topgal na Facebooku