| Hmotnosť | 0.08 kg |
|---|---|
| Rozmery (v x h x š) | 6 x 13 x 18 cm |
| Použitý materiál | 100% polipropilén |
| Nosnosť | 0.50 kg |
| Objem | - |
| EAN | 8592571029365 |
| Strih batohu | Všetky produkty ZOLA |
| Farba | šedá |
| Pohlavie | chlapčenské, dievčenské |
| Kolekcia | 2026 |
| Producent, dovozca: | Topgal |
Hľadáte pre Vaše dieťa desiatový box, ktorý je praktický a zároveň mu vyčarí úmvev na tvári? Tento model s vydareným motívom líšky s okuliarmi je ideálnou voľbou. Vďaka menovke priamo na veku si Váš školák svoju desiatu vždy bezpečne pozná.
Aby si box udržal svoju krásnu potlač čo najdlhšie, odporúčame Vám ho umývať ručne jemným čistiacim prostriedkom. Časté umývanie v umývačke pri vysokých teplotách by mohlo spôsobiť rýchlejšie blednutie farieb. Je to najšetrnejšia cesta, ako udržať box v kondícii a farby stále sýte.