| Hmotnosť | 0.12 kg |
|---|---|
| Rozmery (v x h x š) | 31 x 6 x 35 cm |
| Použitý materiál | 100% Polyester |
| Nosnosť | 2.00 kg |
| Objem | - |
| EAN | 8592571028382 |
| Strih batohu | Všetky produkty ZION |
| Farba | zelená, modrá |
| Motív | športový |
| Pohlavie | chlapčenské |
| Kolekcia | 2026 |
| Producent, dovozca: | Topgal |
Poriadok v lavici rýchlo a jednoducho. Tento praktický školský vreckár je ideálnym riešením na uloženie všetkých doplnkov a drobností, ktoré potrebuje mať školák neustále poruke.