Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Dvojkomorová školská taška KIMI 22021

Dvojkomorový objemný strih tašky KIMI je ideálny pre školákov od 2. triedy. Slúžiť bude pokojne až do piatej.

72.90 €

Vlastnosti
Hmotnosť 1.02 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Nylon
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571014989
Strih batohu Všetky produkty KIMI
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba čierna
Motív abstraktný
Pohlavie chlapčenské, dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Hlavná charakteristika:
  • pevný polstrovaný chrbát
  • ľahká hliníková výstuha
  • hravá farebná potlač
  • inovovaný objemnejší strih

Dve objemné komory tašky KIMI zhltnú všetky školské potreby chlapcov či dievčat na prvom stupni ZŠ. Vzhľadom na jej rozmery ju odporúčame cca od 125 cm výšky.

Taška má pevný chrbtový systém s hliníkovou výstuhou, ktorá váži iba 0,06 kg. Výstuha spevňuje chrbtovú časť, preto ju odporúčame nevyťahovať. Vďaka anatomickému polstrovaniu je chrbát tašky mäkký a je zaistená správna cirkulácia vzduchu medzi chrbtom dieťaťa a taškou.

Ramenné popruhy sú tiež mäkko polstrované, ergonomicky tvarované a dajú sa utiahnuť v spodnej aj hornej časti. Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľná hrudná pracka. Spodnú časť popruhov môžete vďaka magnetu pripnúť k ich polstrovanej časti.

Dve hlavné komory sú dosť široké, objemné, zhltnú všetko potrebné učenie na prvom stupni ZŠ. Do zadnej užšej komory umiestnite tie najťažšie učebnice, alebo dosky na zošity. Predná komora je o niečo širšia ako zadná, nájdete v nej menovku a menšie sieťové vrecko na zips.

K taške môžete prikúpiť v rovnakom dizajne jednokomorový peračník PENN 22021. Peračník PENN sa zmestí napríklad do predného malého vrecka, kde nájdete aj odnímateľnú karabínu na kľúče. Kapsičku ale pokojne môžete použiť aj ako vrecko na krabičku s desiatou. Fľašu s pitím potom umiestnite do vrecka na boku tašky.

Model KIMI je opatrený radom reflexných prvkov na všetkých stranách tašky. Skontrolovať si túto skutočnosť môžete v detailných fotkách, kde ho máme vyfotený v tme.

Ďalšie vychytávky:
  • pevné nepriepustné dno tašky z látky TOPDURA
  • nožičky chrániace dno tašky
  • záter proti dažďu - látka nepremokne
  • pútko na lavicu a pútko na prenášanie tašky v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín a prešla na jednotku
Náš tip:

Neperte tašky v práčke. Mnohé mamičky nám píšu, že perú na jemný program a bez žmýkania. Ale, keby sa vám čokoľvek stalo s taškou – napr. potlačou, nemohla by sa na toto opotrebenie vzťahovať záruka. Ak je to potrebné, čistite radšej vlhkou handričkou alebo jemnou kefkou.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať