Taška s futbalovou loptou ENDY 22016

Taška pre všetkých malých futbalistov do prvých tried ZŠ. Dve komory a hlboké predné vrecko a navyše malý futbalový prívesok!

76.90 €

Predpokladaný dátum doručenia v pondelok 12. 6.
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Hmotnosť 0.90 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571014934
Strih batohu Všetky produkty ENDY
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Farba čierna
Pohlavie chlapčenské

Hlavná charakteristika:
  • pevný lisovaný chrbát a nízka váha 0,98 kg!
  • množstvo reflexných prvkov
  • nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný pás

Futbalisti, ste pripravení na školský zápas s učením? Čo tak sa vyzbrojiť touto super ľahkou taškou s motívom futbalovej lopty? Vďaka tomu, že taška neváži ani kilo, sa bude páčiť určite aj rodičom. A navyše nášivka na prednom vrecku a futbalový prívesok, páči?

Chrbtový systém je ľahký vďaka anatomicky tvarovanej lisovanej pene. Ramenné popruhy sú polstrované, anatomicky tvarované a hlavne – dajú sa utiahnuť v hornej aj spodnej časti tašky.

Výškovo nastaviteľný hrudný pásik zaistí, že popruhy nebudú schádzať ani z drobného chrbta. Najťažšie školské potreby dávajte vždy čo najbližšie k chrbtu do zadnej komory. Tá je širšia ako predná komora a pojme všetko potrebné do prvých tried ZŠ. Predná, užšia komora, unesie všetko ostatné a navyše v nej určite využijete praktické sieťové vrecko na zips. Menovka nad sieťovým vreckom pomôže tašky rozoznať, aj keď sa v triede stretnú dve rovnaké tašky.

K taške môžete prikúpiť aj peračník PENN 22016 v rovnakom dizajne. Ten ľahko umiestnite do prednej komory alebo do predného hlbokého vrecka, kde určite oceníte aj odnímateľnú karabínku na kľúče.

Fľaštičku na pitie dajte do vrecka na boku tašky, ktoré je skryté za zipsom. Pohodlne sa do nej zmestí napríklad naša fľaštička ZIVA. Taška je bohato vybavená reflexnými prvkami, čo oceníte hlavne v zimnom období. Presvedčiť sa, ako taška svieti vo svetle reflektorov, môžete v detailných fotkách, kde máme tašku nafotenú aj v tme.

Ďalšie vychytávky:
  • záter proti dažďu - látka nepremokne
  • odolné dno z materiálu TOPDURA opatrené nožičkami
  • pútko na prenášanie tašky v ruke a pútko na lavicu
  • taška bola testovaná v ITC Zlín a prešla na jedničku
Náš tip:

Taška je síce najľahšia z našej ponuky, ale aj tak bude aj so všetkým učením, čo musia deti nosiť denne na chrbte, dosť ťažká,... Skúste do fľaštičky na pitie dať napríklad len sirup, aby si ho vaše dieťa dopustilo v škole. Uľahčíte tak taške až 0,5 kg váhy!

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať