Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Dvojkomorový študentský batoh YUMI 22037

Dve komory a množstvo vreciek. Hitovka na druhý stupeň ZŠ a SŠ.

76.90 €

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 1.36 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571015849
Strih batohu Všetky produkty YUMI
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba zelená, modrá
Pohlavie dievčenské, chlapčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Hlavná charakteristika:

 

  • od 150 cm výšky, na SŠ aj VŠ
  • popruhy na zavesenie skejtu
  • pevný chrbát, zväčšený objem

 

YUMI, stálice medzi študentskými strihmi tento rok v modro zelených farbách na tmavo modrom základe. Batoh odporúčame od druhého stupňa ZŠ, alebo od 150 cm výšky.

Chrbát plecniaka je polstrovaný a anatomicky tvarovaný, spevnený ľahkým hliníkovým rámom. Ten nevyťahujte, chrbát by stratil pevnosť a tvar. Ramenné popruhy sú taktiež mäkko polstrované, ergonomicky tvarované, doplnené výškovo nastaviteľným hrudným popruhom.

Batoh je delený na dve hlavné komory a ďalšie vrecká. Zadná komora je veľmi objemná, študenti, ktorí nosia do školy notebook, v nej určite ocenia polstrované vrecko na notebook a ďalšie menšie polstrované vrecko, napríklad na mobil, alebo tablet. V prednej užšej komore je praktické sieťové vrecko na zips a karabína na kľúče, ktorá je našitá na dlhé pruženca.

Na čele batohu sú tri malé vrecká, do prostredného vrecka sa zmestí napríklad krabička na desiatu. Vrecká od seba vizuálne oddeľujú dva pásy na suchý zips na prenášanie skateboardu.

Po oboch bokoch batohu sú vrecká z pevnej sieťoviny. Jedna je určená na prenášanie fľaše s pitím - je vybavená kompresným popruhom, vďaka ktorému nebude problém s umiestnením aj PETky s objemom 1,5 l.

Ani pri batohu YUMI sme nezabudli na reflexné prvky. Nájdete ich na čele, bokoch (pri ukončení zipsov zadnej komory) aj na ramenných popruhoch batohu a na to ako svieti, sa môžete pozrieť do detailných fotiek. K batohu je možné prikúpiť puzdro ETUE 22037.

Ďalšie vychytávky:

 

  • kovové ťahačky, záter proti dažďu
  • pevné nepriepustné dno z TOPDURY
  • pútko na prenášanie batohu v ruke

 

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať