Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Študentský batoh YUMI 18036

Študentský batoh pre 2. stupeň ZŠ a SŠ

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 1.36 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571011087
Strih batohu Všetky produkty YUMI
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba modrá
Pohlavie chlapčenské, dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Dvojkomorový študentský batoh s množstvom vreciek

· dve komory, 5 kapsičiek mimo batohu, tri vnútorné vrecká

  • vhodný pre 2. stupeň ZŠ, SŠ a VŠ
  • pevný, anatomicky tvarovaný chrbát s výstužou

Obľúbený strih batohu Yumi sme tento rok pretvorili! Z troch úzkych komôr sme vytvorili dve, ktoré sme o niečo rozšírili. Navyše ho naša dizajnérka navrhla v modrých odtieňoch, ktoré sa určite budú všetkým študentom pozdávať.

Chrbát batohu je tvorený polstrovaním a anatomicky tvarovanou hliníkovou výstužou, ktorú ale neodporúčame vyťahovať. Bez nej by batoh nemal prehnutý chrbát v správnom anatomickom zakrivení. Výstuž navyše váži iba 0.06 kg, takže jej hmotnosť na chrbte rozhodne neucítite. Ramenné popruhy sú polstrované, ergonomicky tvarované a doplnené o hrudný popruh.

Široká najzadnejšia komora zhltne najväčší objem učiva. Viete, že tie najťažšie učebnice by sa mali dávať čo najbližšie k chrbtu batohu? Práve táto komora je na tie najťažšie učebnice a dosky ako stvorená. Vnútri nej nájdete ešte polstrovanú kapsu, do ktorej sa zmestí notebook do veľkosti 15,4 ", ale aj zošity alebo iné písomnosti. Na svojho nového majiteľa tu čaká ešte jedno, taktiež polstrované vrecko, ktoré je ideálne na uloženie mobilu alebo tabletu. Mobil ale môžu študenti umiestniť ešte do sieťového vrecká na zips vužšej prednej komore. Tu nájdete ešte karabínku na kľúče zavesenú na dlhej gumičke.

Predná časť batohu je členená dvoma pásmi na suchý zips, ktoré sú ako stvorené na prenášanie skateboardu. Poslúži však aj na zavesenie bundy alebo mikiny.Na čelnej strane nájdete ešte tri menšie vrecká, z ktorých najmenšie je to spodné, do prostrednej kapsy sa zmestí aj krabička na desiatu. Fľašu na pitie radšej umiestnite do jedneho z bočných sieťových vreciek. Pravá bočná kapsa je doplnená kompresným popruhom, vďaka ktorému do vrecka môžete pohodlne umiestniť aj veľkú PET fľašu.

Reflexné prvky sú dôležité hlavne v zimnom období. Na batohu Yumi ich nájdete na zakončení vreciek na prednej strane batohu, pri ukončení zipsov na bokoch batohu a ako prúžky na ramenných popruhoch.

Niečo navyše:

  • pútko na prenášanie v ruke
  • záter proti dažďu
  • pevné nepriepustné dno z materiálu TOPDURA

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať