Študentský batoh SURI 20035

Graffiti dizajn, štýlové farby a kopec miesta pre všetko. Ideálny batoh pre všetkých od výšky 150 cm na ZŠ, SŠ aj VŠ.

69.90 €

skladom Doručíme už v utorok 2. novembra
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
Študentský batoh SURI 20035 môžete zakúpiť aj vo zvýhodnenom sete:

Strih batohu SURIVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.28 kg
Rozmery (vxhxš) 44 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571013470

 

  • pevný polstrovaný chrbát s výstuhou
  • vhodný od 2. stupňa ZŠ vyššie
  • nastaviteľné ramenné popruhy a hrudná spona

 

Tento rok prinášame naozaj pecku. Batoh, ktorého potlač navrhol graffiti umelec Pauser sa bude páčiť určite všetkým starším chalanom aj dievčatám, stredoškolákom a vysokoškolákom. Beriete ho?

Chrbtová časť batohu je anatomicky tvarovaná vďaka hliníkovej výstuhe a mäkko polstrovaná tak, aby dochádzalo k správnemu prúdeniu vzduchu medzi chrbtom a batohom. Polstrované sú aj nastaviteľné ramenné popruhy, ktoré zaistia pohodlné každodenné nosenie batohu aj pri veľkom náklade. Ramenné popruhy dopĺňa výškovo nastaviteľný hrudný popruh. Dve hlavné komory sú naozaj objemné. Aj preto môžete batoh použiť ako do školy, tak trebárs aj na krúžky alebo na výlety.

Zadná komora batohu je širšia ako predná, dáte do nej najťažší náklad. Na chrbtovej časti zadnej komory je veľká polstrovaná kapsa. Môžete ju použiť na čokoľvek - na notebook (do maximálnej veľkosti 15,4 "), alebo napríklad na tablet. Zmestia sa ale do nej pokojne aj zložky alebo zošity A4. Na vrecku je našitá ešte jedno menšie polstrované vrecko, ktoré môžete použiť napríklad na mobil, tablet či POWERBANK.

Predná komora je užšia, je v nej menšia sieťová kapsička na zips. Po oboch bokoch batohu sú dve menšie vrecká. Na jednom boku je jednoduché zipsové vrecko na drobnosti. Na druhom boku batohu potom sieťové vrecko, do ktorého sa zmestí aj väčšia PET fľaša, ktorú utiahnete vďaka kompresnému popruhu k telu batohu.

Reflexné prvky sú decentne umiestnené na všetkých stranách batohu - na čele, bokoch i ramenných popruhoch. Na prednej časti batohu sú dve menšie vrecká na zips. Môžete ich využiť napríklad ako vrecká na desiatu, druhú ako kapsu na peračník ETUE 20035.

Niečo navyše:

 

  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • decentné, ale funkčné reflexné prvky
  • záter proti dažďu
  • dno batohu je z pevného materiálu TOPDURA

 

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať