Študentský batoh SIAN 20038

Študentský batoh pre na 2. ZŠ a SŠ

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu SIANVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.24 kg
Rozmery (v x h x š) 46 x 23 x 32 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 30 l
EAN 8592571013500

Objemný dvojkomorový model batohu pre chlapcov

  • vhodné pre žiakov na 2. stupni ZŠ, ale aj pre študentov SŠ a VŠ
  • veľký objem, priestrannosť
  • pevný, anatomicky tvarovaný chrbát s polstrovaním

Veľmi obľúbený objemný strih batohu Sian sme tento rok poňali v odtieňoch modrej a zelenej s čiernym podkladom. Určite bude vyhovovať všetkým študentom, ktorí na chrbte potrebujú nosiť nielen náklad školské výbavy, ale napríklad aj potreby na krúžky alebo na šport.

Ani u študentských batohov nezabúdame na pevný, anatomicky tvarovaný, polstrovaný chrbát s výstužou. Ramenné popruhy sme opatrili hrudnou prackou, samozrejme sú tiež polstrované a ergonomicky tvarované.

Zadná užšia komora je ideálna pre prenášanie tých najťažších potrieb do školy. Študenti určite ocenia polstrovanú kapsu na notebook do veľkosti 15,4 "a menšie, taktiež polstrované vrecko na tablet alebo napríklad mobil. Mladší s koláčom môžu do vrecká na notebook uložiť zošity alebo zložky, ktoré nechcú mať pokrčené ...

Predné vrecko je veľmi objemné a navyše obsahuje ešte sieťovú kapsu na zips. Zmestí sa do nej všetko potrebné učenie, ale napríklad aj potrebnosti do krúžkov. Ďalšie drobnosti uložíte do dvoch menších vreciek na čele batohu. Pre fľašu s pitím je potom ako stvorená jedna z bočných sieťových kapsičiek. Veľkú PET fľašu upevníte k batohu kompresným popruhom, takže nevypadne ani pri dobiehanie autobusu. Strih modelu Sian sme doplnili reflexnými prvkami na čele batohu v ukončeniach vreciek a na ramenných popruhoch.

Niečo navyše:

  • pevné, nepriepustné dno z materiálu TOPDURA
  • záter prosti dažďu
  • pogumované ťaháčiky zipsov
  • pútko na prenášanie batohu v ruke

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať