Študentský batoh SIAN 19036

Dvojkomorový objemný batoh pre chlapcov

69.90 €

skladom < 3 ks Doručíme už v utorok 2. novembra
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu SIANVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.24 kg
Rozmery (vxhxš) 46 x 23 x 32 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 30 l
EAN 8592571012381

Dvojkomorový objemný batoh pre chlapcov

 

  • nejobjemnější model z našej ponuky
  • vhodný pre chlapcov od 150 cm výšky, pre študentov SŠ a VŠ
  • pevná polstrovaná chrbát s výstuhou

 

Nejobjemnější strih z našej ponuky bude vyhovovať všetkým chalanom, ktorí toho musia denne do školy a krúžkov veľa nosiť. Tento rok sme navyše vylepšili jeho strih. Zväčšili sme predné komoru, takže sa do neho zmestí naozaj všetko, a pridali originálne modro-zelený potlač.

Batoh je vhodný napríklad aj pre študentov na stredných alebo vysokých školách, pretože v zadnej komore je polstrovaná kapsa na notebook (do veľkosti 15,4 "). Ak notebook v škole nepotrebujete, využijete kapsu trebárs na zošity alebo skriptá. Na vrecku na laptop je potom našitá ešte jedna menšia polstrované vrecko, ktorá je ideálna napríklad na mobil.

Chrbát batohu je mäkko polstrovaný, vystužený a tvarovaný vďaka ľahkému hliníkovému rámu. Ramenné popruhy sú polstrované a ergonomicky tvarované. Dopĺňa ich  výškovo nastaviteľný hrudný popruh, ktorý uľahčí pri nosení naozaj ťažkého nákladu učiva.

Zadná komora batohu je užší ako predné. Okrem notebooku do nej dajte všetok najťažší náklad - napríklad knihy, učebnice, atlasy. Predná komora je naozaj veľká a objemná, zmestí sa do nej snáď všetko učivo alebo trebárs aj peračník ETUE 19036, prípadne aj veci na telocvik. Je v nej všitá tiež praktické sieťové vrecko na zips.

Na čele batohu sú ešte ďalšie dve menšie vrecká. Fľaša s pitím potom nájde svoje miesto v jednej z bočných vreciek z pevnej sieťoviny. Do jednej z nich sa zmestí pokojne aj 1,5l PET fľašu. Tá sa dá totiž pritiahnuť k batohu kompresným popruhom. Reflexné prvky sú ideálne zasadené do dizajnu batohu na čele aj ramenných popruhoch.

Niečo navyše:

 

  • dno z pevnej nepriepustnej látky TOPDURA
  • impregnácia proti dažďu, pogumované ťaháčiky zipsov
  • pútko na prenášanie batohu v ruke

 


Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať