Nakúpte v akcii BLACK WEEK vybrané produkty so zľavou až 48 % !!

Študentský batoh RUBI 20034

Študentský batoh pre 2.stupeň ZŠ a SŠ

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 1.20 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571013463
Strih batohu Všetky produkty RUBI
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba čierna
Pohlavie chlapčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
  • dve objemné komory a dve predné vrecká
  • pevná chrbát s výstuhou a hrudnou pracka
  • vhodný od 150 cm vyššie, ale aj pre stredoškolákov či študentov VŠ

Štýlový batoh v odtieňoch čiernej s khaki doplnkami pre študentov stredných a vysokých škôl, ale aj pre školákov na druhom stupni ZŠ. Dve komory a dve predné vrecká sú ideálnou variáciou pre všetky potreby školákov druhého stupňa ZŠ, ale aj starších! Na batohu nechýba pevný polstrovaný chrbát s výstuhou a polstrované ramenné popruhy s hrudným pásom. Vďaka spevnenému chrbtu a hrudnému popruhu môžete v batohu pohodlne nosiť aj veľký náklad. Popruhy i chrbát sú ergonomicky tvarované tak, aby vyhovovali anatómii chrbta študenta od 150 cm výšky.

Ramenné popruhy sú výškovo nastaviteľné - batoh rastie so študentmi a môžu ho nosiť aj vysokí chlapci. Tí určite ocenia nielen objemnosť dvoch hlavných komôr, ale aj polstrovanú kapsu na notebook (do veľkosti max 15,4) v zadnej komore batohu. Na vrecku je našitá ešte jedno menšie polstrované vrecko na mobil alebo POWERBANKu. Kto notebook do školy nenosí, využije vrecká napríklad na zošity alebo zložky A4.

Zadná komora je širšia ako predná a zmestí sa do nej najviac študijných materiálov - my odporúčame k chrbtu dávať tie najťažšie učebnice a zložky. Predná užšia komora je vnútri vybavená sieťovým vreckom na zips.

Na prednej strane batohu nájdete ešte dve vrecká. Predné hlboké vrecko je super na všetky drobnosti alebo ho môžete využiť napríklad na desiatu. Menšie predné vrecko je vhodné na všetky drobnosti, ktoré potrebujete mať po ruke. Na oboch bokoch batohu sú sieťové vrecká. Do jedneho z nich uložíte aj veľkú PET fľašu, ktorá sa dá zabezpečiť kompresným popruhom s prackou.

Reflexné prvky sú na batohu RUBI zabudované decentne, ale v tme ich neprehliadnete. Sú na prednej strane batohu, na jeho bokoch batohu (pri ukončení zipsov) aj na ramenných popruhoch - viď detailné fotky batohu. V rovnakom dizajne môžete zakúpiť aj puzdro ETUE 20034.

  • pevné, nepriepustné dno z materiálu TOPDURA
  • záter proti dažďu
  • pútko na prenášanie v ruke
  • kovové ťaháčiky zipsov

 

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať