Študentský batoh RUBI 19030

Dvojkomorový študentský batoh

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu RUBIVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.26 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571012329

Dvojkomorový študentský batoh

  • dve objemné komory a dve vrecká
  • vhodný pre 2. stupeň ZŠ, SŠ, ale pokojne aj VŠ
  • pevná chrbát a tvarované hrudné popruhy

Pozor! Nový študentský batoh s trblietavým materiálom na prednom vrecku a záplavou kvetov je tu. Ako sa vám páči? My sme si ho zamilovali hneď na prvý pohľad.

 

Ideálne poslúži slečnám od druhého stupňa ZŠ a vyššie. Pokojne sa hodí aj pre staršie študentky gymnázií a vysokých škôl. Tie ocenia polstrované vrecko na notebook v zadnej hlbokej komore batohu. Do vrecka sa zmestí laptop až do veľkosti 15,4 "a navyše určite využijete aj menšie našitú polstrovanú kapsičku, ktorá je super na uloženie tabletu alebo čohokoľvek, čo potrebujete mať ako v bavlnke. Pokiaľ do školy notebook nepotrebujete, môžete kapsu využiť napríklad na zošity . Zadná komora je najširšia a najobjemnejší. Predná komora je potom užšia, vo vnútri je menšia sieťová kapsička na zips na drobnosti, ktoré nechcete, aby sa v batohu medzi učením túlali.

 

Na prednej strane batohu sa nachádzajú dve vrecká. Jedno hlboké, v hornej časti zdobené trblietavou látkou, a druhé menšie pod nápisom HEY! Obe sa zatvárajú na zips.

 

Dbáme aj na bezpečnosť a zdravie študentiek. Chrbtu dievčat odľahčí pevná, anatomicky tvarovaná a polstrovaná chrbtová časť batohu, ktorú dopĺňajú výškovo nastaviteľné, ergonomicky tvarované ramenné popruhy a hrudný dopnutie. Batoh sme tiež vybavili radom decentne umiestnených reflexných prvkov.

 

Batoh má po oboch bokoch sieťovú kapsu. Do jednej z nich pohodlne umiestnite i veľkú PET fľaša s pitím, ktorú utiahnete popruhom tak, aby nevypadávala.

 

Ďalšie bonusy:

  • hrudný pracka pre správne rozloženie váhy
  • pevné a nepriepustné dno z materiálu TOPDURA
  • pogumované ťaháčikmi a ucho na prenášanie batohu v ruke
  • impregnácia povrchu chrániaci proti dažďu

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať