Študentský batoh ROTH 19038

Študentský dvojkomorový batoh

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 1.14 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Nylon
Nosnosť 9.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571012404
Strih batohu Všetky produkty ROTH
Školská trieda stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda
Farba modrá
Pohlavie chlapčenské, dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Študentský dvojkomorový batoh

  • pre 2. stupeň ZŠ, SŠ, VŠ
  • pevný polstrovaný chrbát s výstužou
  • nastaviteľné ramenné popruhy
  • hrudná pracka

Batoh strihu ROTH sa nám osvedčil. Je to pohodlný dvojkomorový študentský batoh pre všetkých študentov a študentky na druhom stupni ZŠ, na stredných aj vysokých školách.

 

Dve komory a dve menšie vrecká na čele batohu pojmú všetko potrebné učenie. Chrbát batohu je mäkko polstrovaný, aby dochádzalo k správnej cirkulácii vzduchu medzi chrbtom a batohom. Navyše je anatomicky tvarovaný vďaka hliníkovému rámu. Polstrovanú chrbtovú časť dopĺňajú polstrované, ergonomicky tvarované ramenné popruhy s výškovo nastaviteľnou hrudnou prackou.

 

Zadná široká komora ukrýva mäkko polstrovanú kapsu na notebook (do maximálnej veľkosti 15,4 "), ktorú ale môžete použiť aj ako vrecko na zošity alebo poznámkové bloky. Na tomto vrecku je našitá malé, taktiež polstrované vrecko, do ktorého môžete uložiť čokoľvek, čo potrebujete mať v bezpečí - napríklad mobil alebo tablet.

 

V prednej užšej komore nájdete malú sieťovú kapsu na zips. Fľašu s pitím dajte na bok batohu do jednej z dvoch sieťových kapsičiek. Do jednej sa zmestí aj veľká PET fľaša, ktorú môžete k batohu pritiahnuť kompresným popruhom s prackou.

Na prednej časti batohu sú dve menšie praktické vrecká. Môžete ich využiť napríklad na desiatu alebo pre uloženie peračníka ETUE 19038.

 

Reflexné prvky sú v dnešnej dobe nutnosťou. Nájdete ich na čele, bokoch aj ramenných popruhoch batohu. Do dizajnu batohu sú zasadené tak, aby neboli príliš nápadné, ale na druhú stranu, aby boli plne funkčné.

 

Niečo navyše:

  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • impregnácia proti dažďu
  • dno batohu je z pevného materiálu TOPDURA


Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať