Študentský batoh HIT 892

Študentský dievčenský batoh pre 2. stupeň ZŠ a SŠ

46.90 € 58.90 €

skladom Doručíme už vo štvrtok 23. septembra
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
Študentský batoh HIT 892 môžete zakúpiť aj vo zvýhodnenom sete:

Strih batohu TAMIVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.18 kg
Rozmery (vxhxš) 44 x 21 x 32 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 9.00 kg
Objem -
EAN 8592571008933

Strihová novinka s dvomi komorami pre slečny študentky dve veľmi objemné komory pevný chrbát s hliníkovou výstužou nastaviteľné popruhy s hrudným pásom Strihovo úplne nový model batohu z našej dielne z tkaného polyesteru. Tento batoh sme obliekli do potlače listov s ružovými detailmi, ide preto o ideálny školský doplnok pre dievča na 2. stupni ZŠ alebo stredoškoláčku. Páči sa vám? Nám veľmi.

Zadná komora je objemná, vojde sa do nej všetko – učebnice alebo ťažké dosky na zošity. Naviac je v nej ukrytá polstrovaná kapsa na notebook ( do veľkosti 15,4“) a na tejto kapse je ešte menšia polstrovaná kapsička napríklad na tablet. V prednej komore je praktická sieťová kapsa na zips ktorá sa skvele hodí na mobil, peňaženku alebo čipové karty. Na prednej časti batohu sme pod potlačenú prednú časť pridali ešte praktickú kapsu.

Na obidva boky batohu sme všili sieťové kapsy na fľaše s pitím. Pravá je doplnená o sťahovací pásik, ktorý sa hodí na pripevnenie väčšej fľaše o objemu 1,5 litra. V rovnakom farebnom prevedení ako je batoh môžete zakúpiť púzdro/etue HIT 906, prípadne kúpiť celý zvýhodnený set batoh + peračník. 7

Ďalšie výhody:

  • reflexné prvky
  • pevné dno z materiálu Topdura
  • pútko na prenášanie batohu