| Hmotnosť | 1.00 kg |
|---|---|
| Rozmery (v x h x š) | 45 x 21 x 31 cm |
| Použitý materiál | 100% recyklovaný PES (rPET) |
| Nosnosť | 9.00 kg |
| Objem | 28 l |
| EAN | 8592571028535 |
| Strih batohu | Všetky produkty SKYE |
| Školská trieda | stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda |
| Farba | modrá |
| Pohlavie | chlapčenské, dievčenské |
| Kolekcia | 2026 |
| Producent, dovozca: | Topgal |
Jednokomorový batoh v modernom tmavomodrom dizajne s dynamickým abstraktným vzorom. Chrbát batoha je polstrovaný a anatomicky tvarovaný z mäkkej peny. Vo vnútri hlavnej komory je umiestnené polstrované vrecko na notebook aj tablet.
Okrem hlavnej komory má batoh dve predné vrecká, do ktorých sa krásne zmestí ETUE 26044 v rovnakom dizajne alebo desiatový box. Do prostrednej komory sme pre Vás umiestnili sieťované vrecko na doklady a karabínu na kľúče. Bočné vrecká na fľašu sú vyrobené z rovnakého materiálu ako batoh (perfektne udržia 1,5-litrovú fľašu) a reflexné prvky nenarúšajú celkový vzhľad batoha.