Nakúpte v akcii BLACK WEEK vybrané produkty so zľavou až 48 % !!

Školská taška s vážkami a kvetmi MIRA 20007

Obľúbený objemný dvojkomorový strih pre staršie dievčatá na prvom stupni ZŠ. Vzhľadom k rozmerom a objemu tašky ju odporúčame do 2. - 5. triedy ZŠ. Predná komora tašky je navyše členená na dve časti praktickým organizérom. Tento rok s motívom kvetín a vážok.

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 1.16 kg
Rozmery (v x h x š) 41 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 25 l
EAN 8592571012879
Strih batohu Všetky produkty MIRA
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba ružová
Motív kvetinový, abstraktný
Pohlavie dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis
  • objemný strih
  • dve komory a hlboké predné vrecko
  • pevný chrbát s ľahkou, anatomicky tvarovanou výstuhou
  • predná komora s praktickým organizérom

Objemnú tašku strihu MIRA sme tento rok obliekli do jemných, akvarelom maľovaných kvetov s krehkými vážkami. Tak čo dievčatá, páči? Dvojkomorový objemný a veľmi obľúbený strih vám bude slúžiť aspoň do piatej triedy ZŠ ale aj dlhšie!

Chrbát tašky polstrovaný, anatomicky tvarovaný a spevnený hliníkovou výstuhou. Výstuhu nevyťahujte, je ľahká, drží chrbát v správnom tvare a podporuje pevnosť chrbtového systému. Ramenné popruhy sú polstrované pre pohodlné nosenie, ergonomicky tvarované a nastaviteľné v ich spodnej aj hornej časti. Výškovo nastaviteľný hrudný popruh zabezpečí aby sa taška nešmýkala z ramien i drobnejším dievčatám.

Zadná komora tašky je užší a nájdete v nej aj menšiu sieťovú kapsu na zips. Predná komora je širšia, veľmi objemná a je rozdelená polstrovanou prepážkou na dve časti. Tým pádom môžete pohodlne od seba oddeliť učebnice a zošity, alebo učenie a desiatu. Krabičku sa desiatu ale môžete pokojne umiestniť i do predného hlbokého vrecká. Vo vrecku nájdete aj menovku a odnímateľú karabínu na kľúče.

Fľaštičku na pitie je dobré umiestniť do bočného vrecká tašky. Ani na modeli MIRA sme nešetrili reflexnými plochami - nájdete ich na ramenných popruhoch, boku tašky aj na jeho prednej časti a v lemovaní predného vrecká aj komory.

Ďalšie bonusy:

 

  • záter proti dažďu
  • pevný materiál Topdura a nožičky na dne tašky
  • pútko na zavesenie tašky na lavicu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín

 

Tip od nás: K taške si môžete v rovnakom dizajne vybrať dva peračníky - klasický jednokomorový peračník s chlopňou PENN 20007, určený pre dievčatá v nižších triedach, alebo oválna ETUE 20007 pre starších žiakov. V oválnom ETUI je malá klopnička s niekoľkými úchytmi na perá a otvorená časť, kde sú pastelky umiestnené "na voľno".

Video recenzia

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať