Fotbalova školská taška MIRA 19043

Dvojkomorová školská taška do 2. - 5. triedy ZŠ

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu MIRAVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.16 kg
Rozmery (v x h x š) 41 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 25 l
EAN 8592571012664

Dvojkomorový batoh pre chlapcov do 2. - 5. triedy ZŠ

  • testované v ITC Zlín
  • dve komory a hlboké predné vrecko
  • pevný anatomicky tvarovaný chrbát
  • predná komora členená praktickým organizérom
  • štýlový prívesok s futbalovou loptou

Už je tu! Batoh pre všetkých futbalových fanúšikov na prvom stupni ZŠ, navyše so super príveskom! Strih MIRA je veľmi objemný a bude slúžiť najmenej do piatej triedy základných škôl.

Chrbát batohu je vystužený anatomicky tvarovaným polstrovaním s hliníkovou výstužou. Polstrované ramenné popruhy sú ergonomicky tvarované a nastaviteľné v ich spodnej aj hornej časti. Výškovo nastaviteľný hrudný popruh zabezpečí to, aby sa batoh nešmýkal z ramien ani drobnejším chalanom.

Batoh má dve hlavné objemné komory. Zadná komora je o niečo užšia a nájdete v nej navyše menšie sieťové vrecko na zips. Hlavnou výhodou prednej širšej komory je to, že je rozdelená polstrovanou prepážkou na dve časti. Tým pádom môžete pohodlne od seba oddeliť učebnice a zošity, alebo učenie a desiatu.

V prednom hlbokom vrecku je menovka a odnímateľná karabína na kľúče. Fľaštičku na pitie dajte do bočného vrecka batohu. Ani na modely MIRA sme nešetrili reflexnými plochami - nájdete ich na ramenných popruhoch, boku batohu aj na jeho prednej časti a v lemoch prednej komory a vreckách.

Ďalšie bonusy:

  • impregnácia proti dažďu
  • pevný materiál TOPDURA a nožičky na dne batohu
  • pútko na zavesenie batohu na lavicu a ďalšie na prenášanie v ruke
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín

Tip od nás: K batohu sú na výber dva peračníky v rovnakom dizajne - klasický jednokomorový peračník s chlopňou PENN 19043, určený pre chlapcov v nižších triedach, alebo oválna ETUE 19043 pre starších žiakov. V oválnom ETUE je malá chlopnička s niekoľkými úchytmi na perá a otvorená časť, kde sú pastelky umiestnené "na voľno".

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať