Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

školská taška s motýlikmi LYNN 21007

Veľká taška pre prenášanie najväčšieho nákladu učenia na prvom stupni ZŠ. Dve komory a dve objemné hlboké vrecká sú ideálne pre starších školákov na prvom stupni.

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 1.10 kg
Rozmery (v x h x š) 44 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 27 l
EAN 8592571013937
Strih batohu Všetky produkty LYNN
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba modrá, fialová
Motív kvetinový, zvieratká
Pohlavie dievčenské
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Hlavná charakteristika:

  • dvojkomorová ťaška do 2. - 5. triedy
  • pevný polstrovaný chrbát s výstužou
  • objemná taška vyhovie pokojne aj na začiatku druhého stupňa ZŠ

 

Motýle? Nemáme! My máme krásnu tašku s motýlikmi! Strih tašky LYNN je naozajstný Goliáš medzi našimi batohy. Najobjemnejší zo všetkých pre prvý stupeň ZŠ! Preto ho odporúčame pre dievčatá od výšky cca 125 cm. Slúžiť bude pohodlne minimálne do šiestej triedy! Navyše, tento rok sme strih LYNN ozdobili potlačou s lesklými fialovými motýlikmi. Páči?

Dve veľké komory a dve hlboké predné vrecká tašky LYNN unesú naozaj ťažký náklad každodenného učiva. Aj preto sme tašku vybavili vystuženým, anatomicky tvarovaným, chrbtovým systémom s ľahučkou hliníkovou výstužou, ktorá drží tvar chrbta v správnom anatomickom prehnutí.

Ramenné popruhy sú polstrované, ergonomicky tvarované, dajú sa utiahnuť ako na dĺžku v ich spodnej časti, tak aj k chrbtu v hornej časti. Hrudný popruh je už na našich tašiek tradičnou výbavou. Je výškovo nastaviteľný, vyrovnáva váhu tašky k postaveniu tela aj menšej slečny a popruhy tašky vďaka nemu nekĺžu z pliec.

Zadná komora tašky je užšia. Je ideálna na prenášanie najťažších učebníc, atlasov, ai. Predná komora je najširšia a je v nej umiestnená aj praktická sieťová kapsička na zips.

Hlboká kapsa medzi prednou komorou a vreckom na čele tašky má užší vstup. Je vhodná pre umiestnenie peračníka PENN 21007 v rovnakom dizajne, alebo krabičky s desiatou. Vo vrecku je umiestnená aj menovka a odnímateľná karabinka na kľúče.

Predné hlboká vrecko poslúži na drobnosti, ktoré je potrebné mať po ruke. Fľaštičku na pitie ale dávajte na bok tašky do sieťovej kapsičky, ktorá je na ňu určená.

Reflexné prvky nájdete aj u tejto tašky na množstve miest - na spodnej časti čela batohu, na paspuli predného vrecka a prednej komory, na bokoch tašky aj na ramenných popruhoch. Pozrite sa do detailných fotiek, kde máme batoh odfotený aj v tme.

Ďalšie vychytávky:

 

  • pevné dno opatrené nožičkami
  • dno je z materiálu TOPDURA
  • taška prešla atestáciou v ITC Zlín
  • záter proti dažďu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke a ďalšie pre zavesenie na lavicu

 

Náš tip:

Fľaštičku s pitím dávajte do bočného vrecka tašky - zabránite tak nehodám s rozliatym pitím vnútri tašky. Ideálne je ale nabrať do fľaštičky len sirup, aby si deti dopustili vodu v triede. Uľahčíte tak chrbtu vašej dcéry.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať