Univerzálna školská taška KIMI 21021

Dvojkomorový objemný strih tašky KIMI je ideálny pre školákov od 2. triedy. Slúžiť bude pokojne až do piatej.

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu KIMIVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.02 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571014071

Hlavná charakteristika:

  • pevný polstrovaný chrbát
  • ľahká hliníková výstuž
  • hravá farebná potlač
  • inovovaný objemnejší strih

Dve objemné komory tašky KIMI zhltnú všetky školské potreby chalanov či dievčat na prvom stupni ZŠ. Vzhľadom k jej rozmerom ho odporúčame cca od 125 cm výšky.

Taška má pevný chrbtový systém s hliníkovou výstužou, ktorá váži iba 0,06 kg. Výstuha drží chrbát tašky v správnom anatomickom prehnutí, preto ju odporúčame nevyťahovať. Vďaka anatomickému polstrovaniu je chrbát tašky mäkký a je zaistená správna cirkulácia vzduchu medzi chrbtom dieťaťa a taškou.

Ramenné popruhy sú mäkko polstrované, ergonomicky tvarované a dajú sa utiahnuť v spodnej aj hornej časti. Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľná hrudná pracka. Spodnú časť popruhov môžete vďaka magnetu pripnúť k ich polstrovanej časti.

Dve hlavné komory sú dosť široké, objemné, zhltnú všetko potrebné učenie na prvom stupni ZŠ. Do zadnej užšej komory umiestnite tie najťažšie učebnice, atlasy, alebo dosky na zošity. Predná komora je o niečo širšia ako zadná, nájdete v nej menovku a menšiu sieťovú kapsu na zips.

K taške môžete prikúpiť v rovnakom dizajne jednokomorový peračník PENN 21021. Peračník PENN sa vojde napríklad do predného malého vrecká, kde nájdete aj odnímateľnú karabínu na kľúče. Kapsičku ale pokojne môžete použiť aj ako kapsu na krabičku s desiatou. Fľašu s pitím potom umiestnite do vrecka na boku tašky.

Model KIMI je vybavený množstvom reflexných prvkov na všetkých stranách tašky. Skontrolovať si túto skutočnosť môžete v detailných fotkách, kde ho máme odfotený v tme.

Ďalšie vychytávky:

  • pevné nepriepustné dno tašky z látky TOPDURA
  • nožičky chrániace dno tašky
  • záter proti dažďu - látka nepremokne
  • pútko na lavicu a pútko na prenášanie tašky v ruke
  • taška bola testovaný v ITC Zlín a prešla na jednotku

Náš tip:

Neperte tašku v práčke. Mnohé mamičky nám píšu, že perú na jemný program a bez žmýkania. Ale, keby sa vám čokoľvek s taškou stalo  - napr. potlačou, nemohla by sa na toto opotrebenie vzťahovať záruka. Ak je to potrebné, čistite radšej vlhkou handričkou alebo jemnou kefkou.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať