Školská taška s listami KIMI 20010

Praktický dvojkomorový strih tašky KIMI vyhovuje všetkým dievčatám na prvom stupni ZŠ. Je vyššia, preto ho odporúčame od 2. triedy, slúžiť bude pokojne až do piatej.

47.90 € 65.90 €

Skladom, doručíme už v v pondelok 23. 5.
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu KIMIVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.02 kg
Rozmery (vxhxš) 43 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571012909

  • pevný chrbát s ľahkou hliníkovou výstuhou
  • hravá potlač v obľúbených farbách
  • dve objemné komory a praktická malé vrecko

Taška KIMI je aj napriek svojmu subtílnemu strihu pomerne objemná - na výšku má 43 cm, takže sa do jeho dvoch objemných komôr vojde naozaj všetko. Navyše motívy listov, to je je hitovka, ktorá hneď tak nevyjde z módy, takže batôžtek môžete používať určite aj niekoľko rokov. Ako doplnok sme k taške KIMI 20010 pridali prívesok v tvare zajačika ozdobeného flitrami. Nájdete ho na zipse prednej komory.

Chrbát tašky KIMI je mäkko polstrovaný, tvarovaný a vystužený hliníkovým rámom. Ten váži iba 0,06 kg, takže ho určite nevyťahujte, chrbát tašky by stratil pevnosť a správny anatomický tvar.

Ramenné popruhy sú polstrované a ergonomicky tvarované. Dajú sa utiahnuť na výšku v spodnej časti a k ​​telu v ich hornej časti. Výškovo nastaviteľná hrudná pracka pomôže pri nosení naozaj ťažkého nákladu. Spodná časť popruhov sa vďaka magnetu dá upnúť k polstrovanej časti popruhu.

Zadná komora tašky KIMI je užší a odporúčame do nej dať tie najťažšie učebnice. Predná komora je široká zhruba 2x tak ako zadná, nájdete v nej praktickú sieťovú kapsu na zips a menovku. K taške môžete prikúpiť peračník v rovnakom dizajne PENN 20010, ktorý sa zmestí aj do predného menšieho vrecká. Tú ale pokojne môžete použiť aj ako kapsičku na desiatu. V prednej kapsičke nájdete aj odnímateľnú karabínu na kľúče. Fľaštičku s pitím odporúčame umiestniť do vrecka na boku tašky.

Taška KIMI je samozrejme vybavená spústou reflexných prvkov na všetkých stranách tak, aby bola vaša školáčka vidieť aj za zlých poveternostných podmienok alebo za tmy v zimnom období. Skontrolovať si túto skutočnosť môžete v detailných fotkách, kde máme batoh odfotený v tme.

  • pevné nepriepustné dno tašky z látky TOPDURA
  • nožičky chrániace dno tašky
  • záter proti dažďu
  • pútko na lavicu a na prenášanie v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín na jednotku

Náš tip: K taške si môžete vybrať z dvoch peračníkov - PENN 20010 je určený pre mladších žiakov a ide o klasický jednoposchodový peračník s chlopňou. Starší žiaci potom ocenia skôr oválnu etujku ETUE 20010, kde je malá klopňa s gumičkami na pero a ceruzky, pod ňou je väčší priestor, kam môžete umiestniť všetky potrebné písacie prostriedky "na voľno".

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať