Modrá školská taška KIMI 19020

Dvojkomorová taška pre chlapcov v 2.-5. triede

65.90 €

Skladom, doručíme už v vo štvrtok 7. 7.
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu KIMIVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 0.96 kg
Rozmery (vxhxš) 41 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571011926

 

  • pevný chrbát s ľahkou hliníkovou výstuhou
  • hravá modrá potlač
  • inovovaný objemnejšie strih

 

Náš obľúbený dvojkomorový model batohu KIMI sme už vlani zväčšili tak, aby sa do neho bez problémov zmestili všetky školské potreby chalanov na prvom stupni ZŠ! Tento rok sme si trošku pohrali s motívom - kto sa v umení trošku vyzná, určite spozná vplyv hravých malieb Keitha Haringa, ktorými sme sa pri tvorbe potlače inšpirovali. Páči?

 

Taška má pevný chrbát s hliníkovou výstuhou, ktorá váži iba 0,06 kg. Drží chrbát batohu v správnom anatomickom tvare. Aj vďaka anatomickému polstrovaniu je zaistená správna cirkulácia vzduchu medzi chrbtom dieťaťa a taškou.

 

Ramenné popruhy sú polstrované, ergonomicky tvarované a dajú sa utiahnuť v spodnej aj hornej časti. Dopĺňa ich výškovo nastaviteľná hrudná pracka. Spodnú časť popruhov môžete vďaka magnetu pripnúť k ich polstrovanej časti.

 

Dve hlavné komory sú dosť široké a objemné na to, aby sa do nich zmestilo všetko potrebné učenie. Do zadnej komory umiestnite tie najťažšie učebnice, atlasy, alebo dosky na zošity. Predná komora je o niečo širšia ako zadná, nájdete v nej menovku a menšiu sieťovú kapsu na zips. K taške môžete prikúpiť aj peračník PENN 19020. Ten sa vojde napríklad do predného malého vrecká, ale pokojne ho môžete použiť aj ako kapsu na krabičku s desiatou. Okrem nej sa tam zmestia aj kľúče, ktoré môžete zavesiť na karabínu. Fľašu s pitím potom umiestnite do bočného vrecká tašky.

 

Model KIMI je vybavený množstvom reflexných prvkov na všetkých stranách tašky. Pozrite sa na detailné fotky, kde je taška odfotená v tme!

 

navyše:

 

  • pevné nepriepustné dno tašky z látky TOPDURA
  • nožičky chrániace dno batohu a impregnácia proti dažďu
  • pútko na lavicu aj na prenášanie v ruke
  • taška bola testovaná v ITC Zlín a prešla na jednotku

 

Tip pre vás: Neperte tašky v práčke. Mnohé mamičky nám píšu, že perú na jemný program a bez žmýkania. Ale, keby sa vám čokoľvek stalo s taškou - napr. potlačou, nemohla by sa na toto opotrebenie vzťahovať záruka. Ak je to potrebné, očistite tašku radšej vlhkou handričkou alebo jemnou kefkou

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať