Nakúpte v akcii BLACK WEEK vybrané produkty so zľavou až 48 % !!

Školská taška s drakom ENDY 19013

Dvojkomorová taška pre malých krotiteľov drakov!

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 0.88 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571011858
Strih batohu Všetky produkty ENDY
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda
Farba modrá, zelená
Motív rozprávkové
Pohlavie chlapčenské
Kolekcia 2019
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Dvojkomorová taška pre malých krotiteľov drakov!

  • vhodná aj pre drobných prváčikov
  • ideálna pre 1. - 3. triedu
  • ľahučká konštrukcia - váži menej ako kilo!

Máte doma malých cvičiteľov drakov? My áno! A práve pre nich sme vymysleli túto parádnu školskú tašku s drakom! Naviac je taška ľahká ako dračia šupina, neváži ani kilogram! Takže bude vyhovovať aj pre tých najmenších chlapcov pod 120 cm. Svojou veľkosťou a objemom ale pokojne vydrží až do tretej triedy.

Chrbtová časť tašky je vylisovaná z mäkkej tvarovanej peny, vďaka ktorej je taška tak ľahká! Ramenné popruhy možno utiahnuť prackami na výšku v ich spodnej časti a ku chrbtu v ich hornej časti. Skĺzavať z pliec nebude ani v zime, nebojte, ramenné popruhy sú totiž vybavené aj výškovo nastaviteľným hrudným pásikom.

Dve hlavné komory pohodlne pojmú všetko učivo minimálne prvých troch tried ZŠ. Záleží ale aj na požiadavkách vašej pani učiteľky, koľko toho malí cvičitelia drakov musia nosiť na chrbte. Do zadnej komory odporúčame umiestniť tie najťažšie učebnice a dosky na zošity. V prednej širšej komore potom nájdete aj malú sieťovú kapsičku na zips a menovku.

Predné hlboké vrecko je skvelé na uloženie krabičky s desiatou a ďalších drobností, alebo napríklad peračníku PENN 19013. Vo vrecku je napevno prišitá karabínka, vďaka ktorej nemusíte hľadať zabudnuté kľúče na dne tašky pod zošitmi. Fľašu na pitie dajte radšej do vrecka na boku tašky, aby sa jej obsah nevylial do učiva.

Niečo navyše:

  • záter proti dažďu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke a na zavesenie na lavicu
  • pevné dno z TOPDURY opatrené nožičkami
  • batoh bol úspešne testovaný v ITC Zlín

Náš tip: Ak konce ramenných popruhov po utiahnutí voľne vejú okolo tela vášho dieťaťa, upevnite ich k polstrovanej časti popruhov. Ako? Magnetom. Ten je všitý do koncov popruhov aj na ich polstrovanej časti v mieste, kde končí koľajnička hrudnej pracky.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať