Školská taška ENDY 19003

Ľahký dvojkomorový batoh nielen pre malé víly

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu ENDYVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 0.86 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 21 l
EAN 8592571011759

  • ideálny pre dievčatá v 1. - 3. triede
  • váži iba 0,88 kg!
  • pevný lisovaný chrbát
Ľahučka trblietava taška pre vaše malé drobné víly je ideálna do prvých školských rokov. Konštrukcia tašky je vďaka pevným lisovaným chrbtu veľmi ľahká, preto ho môžeme odporučiť aj pre drobné slečny pod 120 cm. Objemom ale určite vydržia najmenej od prvej do tretej triedy ZŠ.

Ani z drobného chrbta padať nebude, nebojte, ramenné popruhy totiž môžete utiahnuť v ich hornej aj spodnej časti a navyše ich zaistíte ešte hrudnej prackou. Konce popruhov sú opatrené magnetkami, takže ich môžete pripnúť k ramennému popruhu tak, aby neviali okolo tela.


Batoh má dve hlavné komory. Do užšej zadnej komory odporúčame dávať tie najťažšie učebnice alebo dosky na zošity. Predná komora je o niečo širšia a je v nej umiestnené ešte malé sieťové vrecko na zips a menovka. Do prednej kapsičky s trblietkami a vílou potom môžete umiestniť napríklad peračník PENN 19003 v rovnakom dizajne, alebo krabičku na desiatu. Určite sa vám bude hodiť aj karabínka na kľúče, ktorá je v tomto vrecku pevne prišitá.


Pitie je dobré umiestniť do vrecka na bok tašky, ktoré je skryté pod zipsom. Aj víly musia byť vidieť, zvlášť v zimnom období, preto sme tašku opatrili radom reflexných prvkov. Nájdete ich na čele a boku batohu, ale aj na ramenných popruhoch.
Tak víly, letíme do školy!

Niečo navyše:

  • pútko na zavesenie tašky na lavicu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke
  • impregnácia proti dažďu
  • pevné dno z materiálu TOPDURA, nožičky
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín

Náš tip: Ako ešte znížiť váhu batohu? Čo takto deťom dať do fľaštičky s pitím iba sirup, vodu si dopustia v škole sami - znížite tak váhu batohu už tak plného učebníc ...

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať