Školská taška ELLY 19042

Dvojkomorová hitovka pre chlapcov do 1. - 4. triedy

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu ELLYVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 0.88 kg
Rozmery (vxhxš) 41 x 20 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571012657

Dvojkomorový ľahký batoh pre chlapcov na prvom stupni

  • testované v ITC Zlín
  • ľahká konštrukcia - neváži ani kilogram!
  • objemný strih
  • ergonomicky tvarované popruhy
  • hrudný pás

Naša novinka, ľahký batoh v strihu ELLY, bude vyhovovať všetkým chalanom, ale napríklad aj dievčatám najmenej do 4. triedy ZŠ . Ako sa vám páči?

Rodičia určite ocenia ľahkú váhu batohu - váži iba 0,86 kg , a to hlavne vďaka lisovanej chrbtovej časti z ľahkej peny. Školáci si ale najviac obľúbia zrejme dizajn.

Chrbtová časť batohu je anatomicky tvarovaná, rovnako tak sú ergonomicky tvarované aj ramenné popruhy, ktoré sa dajú utiahnuť v hornej i spodnej časti. Zaistíte tak správne nosenie na chrbte školáka aj pri dennom náklade niekoľkých kíl učenia. Do koncov popruhov sme zašili magnet, vďaka ktorému ich môžete upevniť k telu popruhu tak, aby voľne nemohli viať okolo tela školáka. Výškovo nastaviteľný hrudný pás potom zaručí, že nebudú ramenné popruhy schádzať z pliec ani drobnému prváčikov.

Zadná komora batohu je širšia a objemnejšia ako predné. Odporúčame k chrbtu dávať čo najťažší náklad - ťažké učebnice, dosky na zošity, atlasy. Predná, užšia komora je určená pre ďalšie potrebnosti - pracovné zošity alebo trebárs peračník PENN 19042 v rovnakom dizajne. V prednej komore je praktické sieťové vrecko na zips a menovka. Na čele batohu potom určite využijete aj hlboké predné vrecká, kam je dobré umiestniť napríklad krabičku s desiatou alebo všetky ďalšie potrebnosti malých školákov. Nájdete v nej aj karabínku na kľúče, vďaka ktorej budú vždy poruke.

Reflexné prvky sú na všetkých stranách batohu umiestnené tak, aby bolo dieťa v prípade zlej viditeľnosti vidieť zo všetkých uhlov. Reflexné prvky tak nájdete na bokoch, čele aj ramenných popruhoch batohu. Fľaštičku na pitie môžete umiestniť do jednej z dvoch bočných sieťových vreciek, ktoré sme tento rok opatrili látkou v spodnej časti, aby v týchto namáhaných miestach nedošlo k pretrhnutiu sieťoviny.

Bonusy:

  • pevné dno z materiálu TOPDURA chráneného nožičkami
  • impregnácia proti dažďu
  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • pútko na zavesenie na lavicu

Náš tip: Batoh má vrecúška na pitie na oboch stranách batohu. Pokiaľ do jednej dáte plnú fľaštičku s pitím, snažte sa do druhej umiestniť predmet podobnej váhy, aby bol batoh správne vyvážený. Radíme deťom dávať do fľaštičky len sirup, vodu si dopustí v škole. Odľahčíte tak batoh a pomôžete chrbtu dieťaťa.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať