Školská taška s bambulkou ELLY 19039

Dvojkomorová taška pre dievčatá do 1. - 4. triedy ZŠ

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Hmotnosť 0.88 kg
Rozmery (v x h x š) 41 x 20 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571012626
Strih batohu Všetky produkty ELLY
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda
Farba modrá
Pohlavie dievčenské

Dvojkomorový batoh pre dievčatá v 1. - 4. triede

  • testované v ITC Zlín
  • vhodný pre školáčky na prvom stupni ZŠ
  • objemný, ale ľahký strih
  • ergonomicky tvarované popruhy a hrudný pás
  • dve bočné vrecká

Ľahučká farebná novinka pre všetky malé školáčky! Tento model má ľahký chrbát z tvarovanej peny,vďaka ktorej neváži ani kilogram! A navyše ten úžasný chlpatý prívesok!

Batoh ELLY má dve hlavné komory. Zadná komora je širšia, veľmi objemná. Je ideálna na umiestnenie atlasov, dosiek na zošity, ale okrem nich sa do nej určite zmestia aj ťažké učebnice, ktoré je dobré mať čo najbližšie chrbtu.

Predná komora je užšia, je určená hlavne na zošity alebo napríklad na uloženie peračníka PENN 19039 v rovnakom dizajne. Navyše v nej nájdete sieťové vrecko na zips a menovku, aby sa viac rovnakých batohov v triede neplietlo.

Na prednej strane batohu je potom hlboké vrecko, ktoré môžete použiť na desiatu a na všetky ďalšie nutnosti malých školáčok. Vo vrecku je aj karabínka na kľúče , vďaka ktorej sa vám v batohu netúlajú. Na jazdci zipsu vrecka je navyše chlpatý prívesok.

Batoh je bohato vybavený reflexnými prvkami. Najväčší je umiestnený na spodnej časti predného vrecka , v lemoch oboch komôr, na bokoch batohu aj na ramenných popruhoch. Tie sú polstrované, ergonomicky tvarované a môžete ich utiahnuť tak v ich hornej časti k chrbtu, ako aj v spodnej časti na dĺžku. Do ukončenia popruhov sme zašili magnet, vďaka ktorému môžete dlhé konce popruhov upevniť k telu popruhu tak, aby voľne nemohli viať.

Ramenné popruhy dopĺňa aj hrudný popruh, preto batoh nebude schádzať ani z drobných ramienok. Na bokoch batohu sú umiestnené dve vrecúška s pevným dnom , ktoré sú určené na prenášanie fľaštičky na pitie.

Bonusy:

  • pevné dno z materiálu TOPDURA
  • nožičky zmierňujú opotrebenie dna batohu
  • impregnácia proti dažďu
  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • pútko na zavesenie na lavicu

Náš tip:

Batoh má vrecúška na pitie na oboch stranách batohu. Pokiaľ do jednej dáte plnú fľaštičku s pitím, snažte sa do druhej umiestniť predmet podobnej váhy, aby bol batoh správne vyvážený. Radíme deťom dávať do fľaštičky len sirup, vodu si dopustí v škole. Odľahčíte tak batoh a pomôžete chrbtu dieťaťa.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať