Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Školská taška CODA 21020

Dve komory, hlboké predné vrecko a univerzálny dizajn v tónoch modrej a čiernej pre všetkých na prvom stupni ZŠ. Taška je dostatočne objemná, odporúčame ju od druhej triedy vyššie. Pokojne by ale objemom mala vydržať aj na začiatok druhého stupňa, ak to požiadavky školy umožnia.

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 0.96 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571014064
Strih batohu Všetky produkty CODA
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba čierna, modrá
Motív abstraktný
Pohlavie chlapčenské
Kolekcia 2021
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Hlavná charakteristika:

 

  • nový zväčšený strih - vhodný aj na začiatok druhého stupňa ZŠ
  • pevný chrbát a anatomicky tvarované popruhy
  • objemný, ale pritom subtílny strih CODA

 

Obľúbený dvojkomorový strih tašky CODA sme zväčšili tak, aby vyhovoval vyšším žiakom ako na prvom stupni ZŠ, tak aj na začiatku druhého stupňa ZŠ. Strih je ale úzky, takže bude vyhovovať aj štíhlym a vysokým ale aj bystrozrakým :D  . Tohtoročná novinka CODA 20020 je prevedená v tmavo modrom a čiernom základe. Neodporúčame ju ale pre malé deti. Dobre sedí cca od 125 cm výšky / od druhej triedy ZŠ.

Taška má chrbtovú časť pevnú, anatomicky tvarovanú, polstrovanú a vystuženú ľahkou hliníkovou výstužou. Tú ale odporúčame nevyťahovať, taška by stratila na pevnosti a tvare. Naviac je výstuž superľahká (0,06kg).

Polstrované a ergonomicky tvarované sú aj ramenné popruhy, ktoré zabezpečia pohodlné každodenné nosenie aj veľmi ťažkého školského nákladu. Ramenné popruhy je možné regulovať na dĺžku v spodnej časti, ale môžete ich utiahnuť aj k chrbtu v ich hornej časti. Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľný hrudný pás.

Dve hlavné objemné komory tašky "zhltnú" všetko potrebné učivo. Zadná komora je užšia ako predná, odporúčame do nej umiestniť najťažšie učivo a smerom dopredu odľahčovať. V prednej, širšej komore, je umiestnené sieťové vrecko na zips a menovka. Na čele tašky naviac určite využijete aj praktickú hlbokú kapsu, napríklad na prenášanie desiatej, alebo peračníka PENN 21020 v rovnakom dizajne. Vo vrecku je umiestnená aj odnímateľná karabinka na kľúče.

Tašku sme vybavili reflexnými prvkami na všetkých stranách - čo dobre vidíte v detailných fotkách, kde je vyfotená v tme.

Ďalšie vychytávky:

  • uško na zavesenie na lavicu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke
  • dno z pevného a odolného materiálu TOPDURA
  • plastové nožičky chrániace dno
  • záter proti dažďu - látka nepremokne
  • taška prešla certifikáciou v ITC Zlín na jendotku

Náš tip:

Deti nám rastú pred očami, ale taška môže slúžiť pokojne 3 aj viac rokov. Nebojte sa, vďaka dĺžke a nastaviteľnosti ramenných popruhov tašku ľahko upravíte na rastúci chrbát vášho školáka.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať