Pestrofabná školská taška COCO 21006

Trojkomorová objemná školská taška vhodná pre celý prvý stupeň ZŠ. Vhodná od prvej triedy! Univerzálny farebný motív na čiernom pozadí sa hneď nezašpiní a len tak sa neopozerá ...

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Hmotnosť 1.08 kg
Rozmery (v x h x š) 40 x 21 x 27 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571013920
Strih batohu Všetky produkty COCO
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda
Farba červená, čierna
Pohlavie dievčenské

Hlavná charakteristika:

 

  • univerzálna školská taška od 1. do 5 triedy ZŠ
  • tri komory a hlboké predné vrecko
  • pevný tvarovaný chrbát s výstužou

 

Trojkomorový strih tašky COCO je zrejme našim najuniverzálnejším strihom z celej kolekcie. Vyhovuje aj prváčikom, ale vďaka veľkému objemu bude pokojne stačiť až do 5. triedy! Nový farebný dizajn na čiernom podklade bude vyhovovať všetkým dievčatám na prvom stupni    a mamičky ocenia, že sa toľko nebude špiniť ...

Taška má pevný, anatomicky tvarovaný chrbát s ľahkou hliníkovou výstužou. Nebojte, aj keď je strih COCO objemný, správne ho nastavíte aj na chrbát drobnejších dievčat, a to vďaka uťahovanie anatomicky tvarovaných ramenných popruhov v ich hornej časti k chrbtu a v spodnej časti na výšku. Samozrejmosťou je hrudná pracka, vďaka ktorej taška z chrbta padať určite nebude. Voľné konce ramenných popruhov môžete vďaka magnetom pripnúť k telu ramenného popruhu.

Zadná a stredná komora tašky sú užšie, ideálne pre ukladanie dosiek na zošity, alebo tých najťažších učebníc. Predná komora je najširšia, nejobjemnejšia a navyše v nej nájdete aj kapsičku na zips a odnímateľnú karabínku na kľúče, vďaka ktorej ich nebudete musieť v taške hľadať.

Predné hlboká vrecko potom môže slúžiť na prenášanie krabičky s desiatou, alebo peračníka v rovnakom dizajne PENN 21006. Vo vnútri vrecka je aj menovka.

Fľaštičku na pitie, ideálne s objemom do 0,5 litra, umiestnite do vrecka na boku tašky. Môžeme odporučiť zakúpenie našich fľaštičiek typu ZIVA, do ktorých odporúčame naliať len sirup, nech si deti napustia vodu v škole.

Reflexné prvky sú dnes nutnosťou, najmä v zimnom období. Nájdete ich na čele, bokoch aj ramenných popruhoch tašky.

Pripravení? Tak šup, rýchlo do školy!

Ďalšie vychytávky:

 

  • mäkké pevné uško na prenášanie tašky v ruke
  • uško na zavesenie tašky na lavicu
  • záter proti dažďu
  • pevný nepriepustný materiál TOPDURA na dne tašky
  • taška bola úspešne otestovaná v ITC Zlín

 

Náš tip:

Hliníkovú výstuž chrbta nevyťahujte, chrbtový systém by tak stratil anatomický tvar a utrpela by aj pevnosť tašky. Váha výstuže je len 0,06 kg!

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať