Školská taška COCO 20016

Pozor! Pohov. Vojaci, máme tu pre vás trojkomorový školský batoh so stíhačkou!

71.90 €

skladom Doručíme už v stredu 28. júla
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu COCOVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.08 kg
Rozmery (vxhxš) 40 x 21 x 27 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571012961

Ideálna od prvej triedy, ale vďaka tomu, že je dosť objemná, vydrží pokojne aj do piatej! Takže kto z vás pilotov na prvom stupni chce naverbovať do Topgal air force?

  • veľkostne ideálna od 1. do 5. triedy minimálne
  • pevný chrbát s ľahučkou hliníkovou výstuhou
  • nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný pás
  • tri komory a hlboké predné vrecko

Máme tu nejakých chlapcov pilotov, ktorým sa páčia stíhačky a majú radi modrú farbu? Ak áno, tak mrknite na túto super objemnú tašku, ktora ale sedí aj drobným prváčikom! Jednoducho hitovka pre chlapcov, prváčikov, ale vďaka svojmu objemu bude vyhovovať pokojne po celý prvý stupeň ZŠ.

Taška má tri hlavné komory. Do dvoch užších, blízko chrbta, odporúčame dať tie najťažšie učebnice a dosky na zošity. Predná komora je širšia a zhĺtne všetko ostatné, čo váš malý bojovník s učivom, bude v škole potrebovať. V prednej komore je ešte malé sieťové vrecko na zips a odnímateľná karabína na kľúče. Vďaka nej sa nikdy kľúče nezatúlajú pod zošity.

Hlboké predné vrecko poslúži napríklad na umiestnenie peračníka PENN 20016 v rovnakom dizajne, alebo do neho môžete dať krabičku na desiatu. Aby sa rovnaké batohy v triede nepoplietli, nájdete v nej aj praktickú menovku. Na prednom vrecku je výšivka Topgal air force a plastová aplikácie so stíhačkou. Fľaštičku s pitím potom dajte do vrecka na boku tašky. Na druhom boku tašky potom okrem nášivky air force nájdete aj výložky na suchý zips s možnosťou dopísania mena vášho malého pilota.

Reflexné prvky sú u našich tašiek samozrejmosťou a nájdete ich na čele, bokoch tašky aj ramenných popruhoch. Tie sú polstrované, anatomicky tvarované a opatrené nastaviteľnou hrudnou prackou. Vďaka mäkkým popruhom a anatomicky tvarovanému chrbtovému systému s hliníkovou výstuhou a polstrovaním, nebude vášmu pilotovi robiť problém nosiť na chrbte aj väčšie náklad.

Ďalšie vychytávky:

  • pútko na zavesenie na lavicu
  • látkové pútko na prenášanie tašky v ruke
  • zosilnené dno z Topdury - pevné a nepriepustné
  • plastové nožičky
  • záter proti dažďu

Bonus:

Viete, že keby sa vám čokoľvek s taškou stalo, pošleme vám pri reklamácii náhradnú tašku, aby malo vaše dieťa s čím chodiť do školy? Nebojte, percento reklamácií sme znížili pod 1% z celkovej výroby a ak sa čokoľvek stane, zaslanie chybnej tašky k nám a zapožičanie náhradného produktu platíme my!

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať