Školská taška s pávom COCO 20003

Trojkomorová školská taška s motívom páva v rozkvitnutej záhrade

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu COCOVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.04 kg
Rozmery (v x h x š) 40 x 21 x 27 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571012831

Trojkomorová taška pre dievčatá na prvom stupni ZŠ!

  • veľkostne ideálna od 1. do 5 triedy ZŠ
  • pevný tvarovaný chrbát
  • tri komory a hlboké predné vrecko

Trojkomorový strih školskej tašky COCO je zrejme našim najuniverzálnejším strihom z celej kolekcie. Tento rok sme ho ozdobili motívom páva v rozkvitnutej záhrade ladený do modrých a zelenkavých tónov s ružovými kvetmi. Navyše sme batoh doplnili o chlpatý prívesok a ružové trblietky na prednom vrecku. Ideálny pre malé milovníčky prírody na prvom stupni ZŠ.Vďaka väčšiemu objemu bude taška pokojne slúžiť po celý prvý stupeň ZŠ.

Taška má pevný, anatomicky tvarovaný chrbát s ľahkou hliníkovou výstuhou. Nebojte, aj keď je strih COCO objemný, správne ho nastavíte aj na chrbát drobnejších dievčat, a to vďaka uťahovaniu ramenných popruhov v ich hornej časti k chrbtu a v spodnej časti na výšku. Samozrejmosťou je hrudná pracka, vďaka ktorej taška z chrbta padať určite nebude. Voľné konce ramenných popruhov môžete vďaka magnetom pripnúť k telu ramenného popruhu.

Zadná a stredná komora tašky sú užšie, ideálne pre ukladanie dosiek na zošity, alebo tých najťažších učebníc. Predná komora je najširšia, najobjemnejšia a navyše v nej nájdete aj kapsičku na zips a odnímateľnú karabínku na kľúče, vďaka ktorej ich nebudete musieť v taške hľadať.

Predná hlboká kapsička potom môže slúžiť na prenášanie krabičky s desiatou, alebo peračníka v rovnakom dizajne PENN 20003. Vnútri vrecka je aj menovka.

Fľaštičku na pitie, ideálne s objemom do 0,5 litra, umiestnite do vrecka na boku tašky. Môžeme odporučiť zakúpenie našich fľaštičiek typu ZIVA, do ktorých odporúčame naliať len sirup, nech si deti napustia vodu v škole.

Reflexné prvky sú dnes nutnosťou, zvlášť v zimnom období. Nájdete ich na čele, boku i ramenných popruhoch batohu.

Pripravení? Tak šup, rýchlo do školy!

Ďalšie vychytávky:

  • mäkké pevné ucho na prenášanie batohu v ruke
  • ucho na zavesenie batohu na lavicu
  • záter proti dažďu
  • pevný nepriepustný materiál TOPDURA na dne batohu
  • batoh bol úspešne otestovaný v ITC Zlín

Náš tip: Hliníkovú výstuhu chrbta nevyťahujte, chrbtový systém by tak stratil anatomický tvar a utrpela by aj pevnosť batohu. Váha výstuhy je len 0,06 kg!

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať