Školská taška COCO 19002

Trojkomorová stálica na prvom stupni ZŠ

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu COCOVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.02 kg
Rozmery (vxhxš) 40 x 21 x 27 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 23 l
EAN 8592571011742

Trojkomorová stálica pre všetky dievčatá na prvom stupni ZŠ!

  • veľkostne ideálna pre celý prvý stupeň ZŠ
  • pevná tvarovaný chrbát a hrudný popruh
  • tri komory a veľká predná kapsa
  • vhodné aj pre malé prváčky

Pre tento rok sme náš, pravdepodobne najobľúbenejší strih tašky, obliekli do motívu s chrobáčikmi a lienkami a navyše sme doplnili o chlpatý prívesok na prednej kapse. Ideálna pre malé milovníčky prírody nielen do prvej triedy. Vďaka svojmu objemu bude taška pokojne slúžiť počas celého prvého stupňa ZŠ!

Taška má pevnú, anatomicky tvarovanú zadnú časť s ľahkou hliníkovou podporou. Na chrbát aj menších dievčat ho dobre nasadíte, vďaka uťahovaniu ramenných popruhov v ich hornej aj dolnej časti. Pri zapnutí hrudného pásu z chrbtovej časti určite nebude padať ani v zime, kedy občas tašky kĺžu po bundách. Konce popruhov môžete pomocou magnetiek pripnúť k ramenným popruhom tak, aby nevialy okolo tela.

Zadná užši komora je ideálna pre ukladanie dosiek na zošity, alebo tých najťažších učebníc. Rovnako široká ako zadná, je aj stredná komora. Predná komora je najširšia, najobľúbenejšia a navyše v nej nájdete sieťové púzdro na zips a odnímateľnú karabinku na kľúče, vďaka ktorej ich nebudete musieť hľadať v taške.

Do prednej hlbokej kapsy môžete umiestniť napríklad krabičku s desiatou, alebo peračník v rovnakom dizajne PENN 19002. Vnútri vrecka je aj menovka.

Fľašku na pitie umiestnite do bočných kapsičiek. Radíme do nej dávať len syrup, nech si deti napustia vodu až v škole z kohútika. Hmotnosť ktorú nosia bude minimálne o pol kila nižšia. Reflexné prvky sa nájdete na tejto taške nájdete všade - sú na čele, na stranách tašky aj na ramenných popruhoch.

Všetko pripravené? Tak šup, rýchlo do školy!

Ďalšie vychytávky:

  • mäkké, ale pevné uško na prenášanie tašky v ruke
  • uško na zavesenie tašky na lavicu
  • záter proti dažďu
  • pevný nepriepustný materiál TOPDURA na dne tašky
  • taša bola úspešne testovaná v ITC Zlín

Náš tip: Hliníkovú výstuž chrbta nevyťahujte, chrbtový systém by stratil anatomický tvar a utrpela by aj pevnosťou tašky. Hmotnosť výstuže je iba 0,06 kg!

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať