Školská taška CHI 602

Klasická trojkomorová školská taška s motívom chaméleona

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Hmotnosť 1.08 kg
Rozmery (v x h x š) 39 x 18 x 27 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 20 l
EAN 8592571001682

Klasická trojkomorová školská taška s hravým dizajnom pre najmenších školákov od 1. do 3. triedy ZŠ. Ergonomicky tvarovaný chrbtový systém s polstrovaním a vyberateľným hliníkovým rámom spolu s dĺžkovo nastaviteľnými ramennými popruhmi zabezpečia pohodlné nosenie tejto tašky.

Zadná komora je najpriestrannejšia, stredná a predná sú rovnako veľké. V strednej komore je vrecko zo sieťoviny, v strednej praktický organizér. Na čelnej strane tašky sa nachádzajú dve menšie vrecká určené na ukladamie menších predmetov. Vrchná je vybavená karabínkou na kľúče. Väčšia, spodná je vhodná napríklad na uloženie peračníka CHI 164 s rovnakým motívom (nie je súčasťou balenia). Na predných vreckách sa nachádza zaujímavý farebný motív chaméleona. Na bočnej strane nájdete menšie elastické vrecko na fľašu s nápojom do objemu 0,75l

Batoh je vybavený množstvom reflexných prvkov pre zvýšenie viditelnosti. Vrch tašky je vybavený pútkom pre zavesenie na lavicu a popruhom pre prenášanie v ruke.Dno je vyrobené z pevného materiálu, navyše je chránené plastovými nožičkami. Spevnené sú aj spodné hrany. Pre oživenie vnútorných priestorov boli použité pestrofarebné podšívky.

Súčasťou batohu je aj vrecúško na prezuvky a nepremokavá pláštenka, navyše vám pribalíme box na desiatu.