Školská taška s pierkami ALLY 20044

Romantický batoh pre všetky staršie dievčatá na prvom stupni ZŠ so štýlovým príveskom s lapačom snov a potlačou s pierkami

74.90 €

Predpokladaný dátum doručenia vo štvrtok 23. 3.
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Hmotnosť 1.18 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 23 x 31 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571013746
Strih batohu Všetky produkty ALLY
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba ružová
Pohlavie dievčenské

Romantický batoh pre všetky staršie dievčatá na prvom stupni ZŠ so štýlovým príveskom s lapačom snov a potlačou s pierkami

  • vhodný pre školáčky od 2. triedy vyššie
  • testované v ITC Zlín
  • zväčšený objem - poslúži pokojne aj na začiatku 2. stupňa
  • pevný, anatomicky tvarovaný chrbát
  • ramenné popruhy a hrudný pás

Pierka, lapač snov, krídla, kryštál, to všetko pre milovníčky romantiky nájdete na novom batohu ALLY 20044. Inovovaný strih batohu ALLY sme zväčšili tak, aby vyhovoval všetkým dievčatám od druhej triedy ZŠ vyššie. Vďaka svojmu objemu, 26 litrov, bude slúžiť pokojne aj na začiatku druhého stupňa.

Batoh ALLY má dve hlavné hlboké komory, z ktorých zadná komora je užšia, ako predné. K chrbtu dajte dcére tie najťažšie učebnice a atlasy, do prednej komory sa potom vojde všetko ostatné. Naviac je v prednej komore ešte menšie sieťové vrecko na zips, ktoré je ideálne na všetky drobnosti, ktoré je potrebné mať po ruke. Nad vreckom je menovka.

Na prednej strane batohu sú dve menšie vrecká. Do spodného sa zmestí aj oválny peračník ETUE 20044 alebo ďalšie drobnosti. Hornú väčšiu kapsičku môžete používať na desiatu (zmestí sa do nej naša krabička ZOLA 18053) alebo napríklad na peračník PENN 20044 v rovnakom dizajne. Naviac je vo vnútri vrecka ešte karabínka na kľúče, vďaka ktorej budú stále pri ruke.

Chrbát batohu je pevný, polstrovaný, anatomicky tvarovaný, s ľahkou hliníkovou výstuhou. Ergonomicky tvarované ramenné popruhy možno utiahnuť v ich spodnej časti na dĺžku a v ich hornej časti k telu školáčky. Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľný hrudný pás. Aby dlhé konce popruhov neviali okolo tela, sú na koncoch vybavené magnetkami, ktorými sa dajú pripnúť k telu popruhov, viď. detailné fotky.

Fľašu s pitím dajte na bok batohu do kapsičky, ktorá je ukrytá pod zipsom. Ani na batohu ALLY sme nešetrili radom reflexných prvkov, sú na ramenných popruhoch, orámovanie kapsičiek na čele batohu aj na jeho bokoch.

K batohu je možné kúpiť peračník PENN 20044 v rovnakom dizajne, alebo pre staršie školáčky ETUE 20044.

  • pevné dno je z materiálu TOPDURA
  • náter proti dažďu - batoh nepremokne
  • nožičky na spodnej časti batohu
  • pútko na prenášanie batohu v ruke
  • pútko na zavesenie na lavicu

Tip pre vás: V rovnakom dizajne ako je batoh ponúkame dve verzie peračníku. Buď klasický jednokomorový s klopou, ktorý je určený pre mladších žiakov, alebo oválne etue, do ktorého sa umiestňujú pastelky "na voľno". To odporúčame skôr pre starších školákov.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať