Školská taška ALLY 19009

Osvedčený dvojkomorový parťák pre malú slečnu

71.90 €

skladom Doručíme už vo štvrtok 9. decembra
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia
Školská taška ALLY 19009 môžete zakúpiť aj vo zvýhodnenom sete:

Strih batohu ALLYVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.04 kg
Rozmery (vxhxš) 41 x 23 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571011810

  • vhodný pre školáčky od 2. triedy vyššie
  • pevný, anatomicky tvarovaný chrbát
  • ramenné popruhy doplnené o hrudný pás

Obľúbený dvojkomorový strih tašky, s dvoma prednými vreckami, ocenia všetky dievčatá od 2. triedy a vyššie. Ak sa ale vaša dcéra chystá do prvej triedy, má nad 120 cm a páči sa jej, pokojne ho môže mať! Navyše, bodky nikdy nevyšli z módy!Taška má pevný, anatomicky tvarovaný chrbát s ľahkou hliníkovou výstužou.

Ergonomicky tvarované, polstrované ramenné popruhy možno utiahnuť v ich spodnej časti na dĺžku a v ich hornej časti k telu. Dopĺňa ich výškovo nastaviteľný hrudný pás. Aby dlhé popruhy prípadne neviala okolo tela, sú na koncoch vybavené magnetkami, ktoré je možné pripnúť k telu popruhov (viď detailné fotky).

Zadná komora taškyje užšia a je ako stvorená na veľké ťažké učebnice alebo na dosky na zošity. Predná komora je potom veľmi objemná, hlboká, a navyše ukrýva malú sieťovú kapsičku na zips a menovku. Na prednej strane tašky nájdete dve menšie vrecká. Do spodnej sa zmestia vreckovky alebo ďalšie drobné veci, ktoré je potrebné mať po ruke. Do hornej kapsičky môžete umiestniť krabičku na desiatu, alebo peračník PENN 19009 v rovnakom dizajne. Naviac je v nej ešte karabínka na kľúče, vďaka ktorej budú stále pri ruke.

Kapsičku na fľašu na pitie nájdete na boku batohu. Deti potrebujú byť vidieť, zvlášť v zimnom období, preto je batoh vybavený radom reflexných prvkov na ramenných popruhoch, čele aj boku tašky.

 

bonus:

  • pevné dno z materiálu TOPDURA a impregnácia proti dažďu
  • nožičky proti opotrebeniu na spodnej strane batohu
  • pútka na prenášanie batohu v ruke a na zavesenie na lavicu
  • batoh bol testovaný v ITC Zlín

Tip pre vás: V rovnakom dizajne ako je taška ponúkame dve verzie peračníka. Buď klasický jednokomorový s klopňou, ktorý je určený pre mladších žiakov, alebo oválnu etui, do ktorej sa umiestňujú farbičky "na voľno". Tú odporúčame skôr starším žiačkam.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať