Školská aktovka CHI 885

Školská aktovka pre prváčika

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu BEBEVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.06 kg
Rozmery (vxhxš) 37 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem -
EAN 8592571008476

Jednokomorová aktovka pre najmenších prváčikov s motívom kombajnu

  • veľkostne určená pre najdrobnejších školákov v 1. - 2. triede
  • pohodlne nastaviteľné popruhy s hrudným pásikom
  • pevný tvarovaný chrbtový systém s hliníkovým rámom

Školská aktovka je medzistupňom medzi klasickou hranatou aktovkou a batohom. Vďaka svojej menšej veľkosti je primárne určená pre drobných chlapcov do 1. - 2. triedy. Nebojte sa, aj keď má aktovka menšie rozmery, zmestia sa do nej pohodlne dosky na zošity A4.

Aktovka má spevnenú konštrukciu, takže zostane stáť aj po otvorení. Vnútorná časť je členená nepriepustnými prepážkami na tri časti pre umiestnenie všetkých potrebných pomôcok, zošitov a učebníc. Naviac vnútri nájdeme malý organizér na ceruzky, drobnosti a zipsovú kapsičku. Na čele aktovky dobre poslúžia dve nové menšie kapsičky.

V hornej kapsičke nájdete menovku a zmestí sa do nej aj peračník alebo krabička na desiatu. Na kapsičke je super nášivka s platicky prevedeným kombajnom. Spodné menšie vrecko je vhodné na všetky ostatné drobnosti a naviac je vnútri ešte jdna menšia kapsa na zips na všetky poklady.

Ergonomicky riešené ramenné popruhy aj vystuženie chrbta s vyberateľným hliníkovým rámom zaisťujú zdravotnú nezávadnosť, dostatok reflexných prvkov zasa bezpečnú viditeľnosť pre naše deti aj za nepriaznivého počasia.

Ďalšie vychytávky:

  • kvalitné uško s plastovou rukoväťou k prenášaniu v ruke
  • pútko k zaveseniu aktovky na háčik na lavici
  • odolné dno aktovky z pevného materiálu TOPDURA (materiál testovaný v Inštitúte pre testovanie a certifikáciu v Zlíne), plastové nožičky

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať