Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Školská aktovka BEBE 21012

Jednokomorová aktovka BEBE pre najmenších školákov s blikačkou. Veľkostne ideálna do 1. - 2. triedy. Dinosaury, kostry a blikačka na prednom vrecku!

Trvalo vyradené z predaja

Vlastnosti
Hmotnosť 1.08 kg
Rozmery (v x h x š) 37 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 20 l
EAN 8592571013982
Strih batohu Všetky produkty BEBE
Školská trieda 1. trieda, 2. trieda
Farba čierna, modrá
Motív zvieratká, dinosaury
Pohlavie chlapčenské
Kolekcia 2021
Producent, dovozca: Topgal
Popis

Hlavná charakteristika:

 

  • pre najmenších školákov cca od 115 cm výšky
  • pevný tvar - jedna komora
  • pevný chrbtový systém s hliníkovým rámom
  • veľa reflexných prvkov

 

Malí paleontológovia pozor! Máme pre vás úplne nové vybavenie pre výskum v 1. a 2. triede ZŠ! Jednokomorová aktovka s pevnou základňou a vnútornou časťou členenou prepážkami vám bude určite vyhovovať. Je menšia ako ostatné tašky z našej ponuky, na výšku má iba 37 cm. Preto sedí dobre aj deťom s cca 115 cm výšky!

Aj na drobný chrbát malých detí ju správne nastavíte vďaka výškovo nastaviteľným, polstrovaným, anatomicky tvarovaným ramenným popruhom. Výškovo nastaviteľný hrudný pásik zabezpečí, že aktovka sa nebude skĺzávať ani z drobných pliec. Nebojte sa, aj napriek menšiemu objemu aktovky sa do nej zmestia dosky A4 aj všetko potrebné minimálne pre prvé dve triedy ZŠ.

Jedna hlavná komora aktovky dieťaťu uľahčia organizáciu a rozdelenie pomôcok. Vnútorný priestor aktovky je členený na tri časti nepriepustnými pogumovanými prepážkami. Vnútri hlavnej komory nájdete malú kapsu na zips a organizér, napríklad na čipové karty a ceruzky. Dosky dajte určite čo najbližšie chrbtu, ale zvážte či ich vôbec potrebujete - častokrát zbytočne aktovku zaťažujú. Vrecko na fľašu je umiestnené na boku aktovky.

Na prednej strane aktovky sú dve malé praktické vrecká. V hornej kapsičke je menovka a sieťová kapsička na zips. Do hornej kapsičky sa zmestí napríklad krabička na desiatu. Na jej prednej časti je potom blikačka, ktorá môže svietiť, či blikať v 2 rôznych módoch, čo oceníte hlavne v zimnom období. Spodné vrecko je menšie.

Chrbtový systém je u aktovky BEBE anatomicky tvarovaný a polstrovaný. Je vystužený ľahkým hliníkovým rámom, ktorý je anatomicky tvarovaný tak, aby čo najviac podporil zdravý vývoj chrbta dieťaťa.

Samozrejmosťou je množstvo reflexných prvkov na čele, bokoch aj ramenných popruhoch aktovky.

Rovnaký strih aktovky vyhral v roku 2017 test MfDnes!

Tak hurá do školy!

Ďalšie vychytávky:

 

  • uško pre prenášanie aktovky v ruke a pútko na zavesenie na lavicu
  • záter proti dažďu - látka nepremokne
  • odolné dno aktovky z pevného materiálu TOPDURA
  • plastové nožičky
  • aktovka bola úspešne testovaná v ITC Zlín

 

Náš tip:

Konce popruhov aktovky sú opatrené magnetkami. Tie slúžia na pripnutie na polstrovanú časť ramenného popruhu. Zabránite tak viatiu voľných koncov popruhov okolo tela dieťaťa.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať