Školská aktovka s dino motívom BEBE 19011

Jednokomorová školská aktovka pre najdrobnejších prváčikov

Trvalo vyradené z predaja

nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Strih batohu BEBEVyfiltrovať produkty v rovnakom strihu
Hmotnosť 1.08 kg
Rozmery (v x h x š) 37 x 19 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 20 l
EAN 8592571011834

Jednokomorová školská aktovka pre najdrobnejších prváčikov

  • pre najmenších školákov do 1. - 2. triedy
  • stabilná základňa - nepadá
  • nastaviteľné popruhy s hrudným dopnutím
  • pevný tvarovaný systém chrbta s hliníkovým rámom

Hravý farebný výlet do praveku na jednokomorovej aktovke pre vzrastom najmenších chlapcov v 1. a 2. triede ZŠ. Aktovka má pevnú, stabilnú základňu, takže by pri správnom rozložení školských potrieb vnútri komory nemala padať.

Aktovka je menšia, na výšku má iba 37 cm. Dobre ju nastavíte aj na drobný chrbát vďaka nastavovateľným ramenným popruhom a hrudnému dopnutiu. Nebojte, aj napriek nižšej výške sa do aktovky sa zmestia dosky A4 aj všetko potrebné minimálne pre prvé dve triedy ZŠ.

Jedna hlavná komora aktovky dieťaťu uľahčia organizáciu a rozdelenie pomôcok. Vnútorný priestor aktovky je členený na tri časti nepriepustnými pogumovanými prepážkami. Vnútri hlavnej komory nájdete aj organizér, trebárs na čipové karty a ceruzky a malé vrecko na zips. Na bočnej strane aktovky je umiestnené vrecko na fľašu.

Na prednej strane aktovky sú dve malé praktické vrecká. V hornom vrecku je menovka a zmestí sa do nej pokojne napríklad škatuľka na desiatu. Zips kapsičky zdobí prívesok s plastovým tyranosaurom. Spodná kapsička je menšia, ale ukrýva v sebe aj malú sieťovú kapsu na zips.

Chrbtový systém je u batohu BEBE anatomicky tvarovaný a vystlaný. Je vystužený vyberateľným hliníkovým rámom, ktorý je tvarovaný tak, aby čo najviac podporil zdravý vývoj chrbta dieťaťa. Samozrejmosťou je dostatok reflexných prvkov na čele, bokoch aj ramenných popruhoch aktovky.

Rovnaký strih aktovky vyhral v roku 2017 test MfDnes! Tak hurá do školy!

Ďalšie bonusy:

  • uško pre prenášanie aktovky v ruke a pútko na zavesenie na lavicu
  • záter proti dažďu
  • odolné dno batohu z pevného materiálu TOPDURA
  • plastové nožičky
  • aktovka má atest z ITC Zlín

Náš tip: Konce popruhov batohu sú opatrené magnetkami. Tie slúžia na pripnutie na polstrovanú časť ramenného popruhu. Zabránite tak vianiu voľných koncov popruhov okolo tela dieťaťa.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať