| Hmotnosť | 0.84 kg |
|---|---|
| Rozmery (v x h x š) | 48 x 21 x 33 cm |
| Použitý materiál | 100% Polyester |
| Nosnosť | 7.00 kg |
| Objem | 30 l |
| EAN | 8592571028467 |
| Strih batohu | Všetky produkty SANY |
| Školská trieda | stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda |
| Farba | modrá |
| Pohlavie | chlapčenské, dievčenské |
| Kolekcia | 2026 |
| Producent, dovozca: | Topgal |
Dvojkomorový batoh v jednoduchom dizajne, ktorý vznikol na želanie našich zákazníkov. Model SANY ponúka jednoduchý dizajn mestských batohov, ale zachováva plnú funkčnosť a ergonómiu batoha školského. Chrbát batoha je polstrovaný a anatomicky tvarovaný. Vo vnútri hlavnej komory je umiestnené polstrované vrecko na notebook do veľkosti 15".
Okrem dvoch hlavných komôr má batoh dve predné vrecká, do ktorých sa krásne zmestí ETUE 23026 v rovnakom dizajne alebo desiatový box. Do predného vrecka sme pre Vás umiestnili praktické sieťované vrecúško na doklady a pútko na kľúče. Po oboch stranách batoha nájdete hlboké vrecká na fľašu s pitím. Reflexné prvky sú decentne zakomponované tak, aby nenarúšali čistý vzhľad batoha, ale zaistili Vašu bezpečnosť.