| Hmotnosť | 0.86 kg |
|---|---|
| Rozmery (v x h x š) | 44 x 22 x 30 cm |
| Použitý materiál | 100% recyklovaný PES (rPET) |
| Nosnosť | 9.00 kg |
| Objem | 27 l |
| EAN | 8592571028498 |
| Strih batohu | Všetky produkty RONY |
| Školská trieda | stredná škola, 2. stupeň ZŠ, 5. trieda |
| Farba | šedá, čierna |
| Pohlavie | chlapčenské, dievčenské |
| Kolekcia | 2026 |
| Producent, dovozca: | Topgal |
Dvojkomorový batoh v modernom čierno-sivom maskáčovom dizajne s jemným bodkovaným detailom. Chrbát batoha je polstrovaný a anatomicky tvarovaný z mäkkej peny. Vo vnútri zadnej komory je umiestnené polstrované vrecko na notebook aj tablet.
Okrem dvoch hlavných komôr má batoh dve predné vrecká, do ktorých sa krásne zmestí ETUE 26040 v rovnakom dizajne alebo desiatový box. Do prostrednej komory sme pre Vás umiestnili sieťované vrecko na doklady a karabínu na kľúče. Bočné vrecká na fľašu sú vyrobené z rovnakého materiálu ako batoh (perfektne udržia 1,5-litrovú fľašu) a reflexné prvky nenarúšajú celkový vzhľad batoha.