Máte otázku? Zavolajte na 058/7331222 alebo píšte na kontakt@topgal.sk (Pon-Pia 8 – 16 hod.)

Modrozelená školská taška CODA 22018

Dve komory a hlboké predné vrecko, univerzálny dizajn v modro-zelených tónov pre školákov na prvom stupni ZŠ, ktorí potrebujú nosiť na chrbte veľa učiva.

78.90 €

Zvýhodnené sety
Vlastnosti
Hmotnosť 0.96 kg
Rozmery (v x h x š) 43 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnosť 7.00 kg
Objem 26 l
EAN 8592571014958
Strih batohu Všetky produkty CODA
Školská trieda 2. trieda, 3. trieda, 4. trieda, 5. trieda
Farba zelená, modrá
Motív abstraktný
Pohlavie dievčenské, chlapčenské
Kolekcia 2022
Producent, dovozca: Topgal
Popis
Hlavná charakteristika:
  • nový zväčšený strih - vhodný aj na začiatok druhého stupňa ZŠ
  • pevný chrbát a anatomicky tvarované popruhy
  • objemný, ale pritom subtílny strih CODA

Obľúbený dvojkomorový strih tašky CODA odporúčame pre školákov od 125/130 cm výšky. Vďaka svojmu veľkému objemu bude dobre slúžiť aj na začiatku druhého stupňa ZŠ. Strih je úzky, takže bude vyhovovať aj chudým vysokým školákom.

Taška má pevný, polstrovaný chrbát vystužený ľahkou hliníkovou výstuhou. Tú ale radíme nevyťahovať, taška by stratiila na pevnosti a tvare. Navyše je výstuha superľahká.

Polstrované a ergonomicky tvarované sú aj ramenné popruhy, ktoré zaistia pohodlné každodenné nosenie aj veľmi ťažkého školského nákladu. Ramenné popruhy možno regulovať na dĺžku v ich spodnej časti, ale môžete ich utiahnuť aj k chrbtu v hornej časti. Samozrejmosťou je výškovo nastaviteľný hrudný pás.

Dve hlavné objemné komory tašky zhltnú všetko potrebné učenie. Zadná komora je užšia ako predná, radíme do nej umiestniť najťažšie učivo a smerom dopredu odľahčovať. V prednej, širšej komore, je umiestnené sieťové vrecko na zips a menovka. Na čele tašky potom určite využijete aj praktické hlboké vrecko, napríklad na prenášanie desiaty, alebo peračníka PENN 22018 v rovnakom dizajne. Vo vrecku je umiestnená aj odnímateľná karabína na kľúče.

Tašku sme vybavili reflexnými prvkami na všetkých jej stranách – čo dobre vidíte v detailných fotkách, kde je vyfotená v tme.

Ďalšie vychytávky:
  • ucho na zavesenie na lavicu
  • pútko na prenášanie tašky v ruke
  • dno z pevného a odolného materiálu TOPDURA
  • plastové nožičky chrániace dno
  • záter proti dažďu - látka nepremokne
  • taška prešla certifikáciou ITC Zlín na jednotku
Náš tip:

Deti nám rastú pred očami, ale taška môže slúžiť pokojne 3 aj viac rokov. Nebojte, vďaka dĺžke a nastaviteľnosti ramenných popruhov tašku ľahko upravíte na rastúci chrbát vášho školáka.

Podobné produkty, ktoré by vás mohli zaujímať