Kontrolná jednotka SUNFIBRE TOP 167

Kontrolná jednotka SUNFIBRE od firmy SCILIF

29.90 €

skladom Doručíme už vo štvrtok 23. septembra
nákup od výrobcu
náhradná taška
doprava zadarmo
výdajné miesta
darček k objednávke
pohodlná reklamácia

Hmotnosť 0.04 kg
Rozmery (vxhxš) 7 x 2 x 3 cm
Použitý materiál Baterie Li-ION
Nosnosť kg
Objem -
EAN 8592571011308

Kontrolná jednotka SUNFIBRE je určená pre vybrané tašky TOPGAL so vstavaným svetelným vláknom. Slúži na ovládanie a ako zdroj energie pre svetelné vlákno Sunfibre. Jedná sa o nasledujúce modely: ENDY17003 a ENDY 17004

Ide o mikroprocesorom riadený zdroj napájaný akumulátorom Li-Ion. Táto kontrolná jednotka je nevyhnutná pre správne fungovanie technológie Sunfibre.

Kontrolná jednotka a svetelné vlákno sú prepojené káblom s konektorom jack 2,5 mm. Vďaka tomu je možné kontrolnú jednotku ku svetelnému vláknu jednoducho pripojiť a odpojiť, čo umožňuje jednoduché čistenie produktu s technológiou Sunfibre. Pri praní a čistení je nutné kontrolnú jednotku odpojiť a z produktu vybrať. Kontrolná jednotka nesmie prísť do styku s väčším množstvom vody! Akumulátor Li-ION, ktorý je súčasťou kontrolnej jednotky, je možné dobíjať cez vstavaný konektor micro USB. Akumulátor má životnosť 600 nabíjacích cyklov. Kábel s konektorom micro USB pre nabíjanie nie je súčasťou balenia, môžete použiť bežnú nabíjačku micro USB, s ktorým nabíjate mobilný telefón.

Ovládanie: Pre zapnutie / vypnutie kontrolnej jednotky a aktívneho svetelného vlákna podržte na 3 sekundy tlačidlo ON / OFF. Po zapnutí slúži tlačidlo tiež k voľbe režimov svietenia. Tie meníte krátkymi stlačeniami toho istého tlačidla.

Pred prvým použitím je potrebné akumulátor kontrolnej jednotky úplne nabiť.

Na svetelné vlákno batohu nie je možné pripájať žiadny iný zdroj, okrem originálnych kontrolnej jednotky Sunfibre od firmy SCILIF!

📄 Návod na použitie na stiahnutie