| Hmotnosť | 0.08 kg |
|---|---|
| Rozmery (v x h x š) | 16 x 2 x 8 cm |
| Použitý materiál | 100% Polyester |
| Nosnosť | 0.50 kg |
| Objem | 0 l |
| EAN | 8592571008261 |
| Strih batohu | Všetky produkty TOP |
| Farba | čierna |
| Pohlavie | chlapčenské, dievčenské |
| Producent, dovozca: | Topgal |
Univerzálnu polstrovanú kapsičku môžete vďaka gumičke a suchému zipsu pripnúť k akémukoľvek ramennému popruhu batohu na notebook alebo študentského batohu. Je priamo určená na prenášanie mobilu, čo si Vśak do nej umiesnite, je na Vás. Vnútorná šasť vrecúš