| Hmotnosť | 0.18 kg |
|---|---|
| Rozmery (v x h x š) | 23 x 5 x 10 cm |
| Použitý materiál | 100% Polyester |
| Nosnosť | 2.00 kg |
| Objem | - |
| EAN | 8592571028641 |
| Strih batohu | Všetky produkty ETUE |
| Farba | modrá, čierna |
| Motív | abstraktný |
| Pohlavie | chlapčenské, dievčenské |
| Kolekcia | 2026 |
| Producent, dovozca: | Topgal |
Hľadáte puzdro, ktoré má štýl a nedovolí Vám zapadnúť v mori školských lavíc? Táto oválna etue s moderným geometrickým motívom v kombinácii čiernej a žiarivej tyrkysovej farby je ako stvorená pre tých, ktorí majú radi technický vzhľad a poriadok v jednom. Skvelý parťák pre stredoškolákov aj starších školákov.
Aby si puzdro zachovalo svoj tvar, je vybavené pevnou kartónovou výstužou. Z tohto dôvodu je nevyhnutné vyhnúť sa praniu v práčke, ktoré by výstuž mohlo poškodiť. Vďaka odolnému materiálu je údržba jednoduchá – nečistoty stačí utrieť vlhkou handričkou. Je to ten najšetrnejší spôsob, ako udržať puzdro čisté a vo výbornej forme.